Naudinga ir svarbi informacija keliaujantiems

Atostogos Italijoje: Agriturismo paslaptys ir žavesys

Jei teko patiems planuoti keliones po Italiją, tikriausiai esate susidūrę su terminu “agriturismo”. Ir galbūt kai kuriems teko pasinaudoti agriturismo paslaugomis. Tačiau tikrai ne visi žinote, kas tai yra, todėl ir noriu apie agriturismo papasakoti plačiau.

Svarbi informacija keliaujantiems slidinėti į Austriją

Paruošėme išsamią informaciją apie tai, kokie saugumo reikalavimai galioja vykstant į Austriją. Ši informacija yra svarbi jau įsigijusiems slidinėjimo keliones ir planuojantiems slidinėti Austrijoje 2020/2021 m. žiemos sezono metu

Slidinėjimo sezonas 2021/2022 - rezervavimo sąlygos

Jau galite rinktis išsvajotas slidinėjimo atostogas 2021-2022 metų žiemai! Prieš užsakant, skaitykite, kokios kelionių rezervavimo ir bagažo gabenimo sąlygos.

Griežtėja reikalavimai grįžtantiems iš Turkijos

Nuo 2021.04.12 d. grįžtantiems iš Turkijos galioja griežtesnis saviizoliacijos režimas

Specialus pasiūlymas COVID19 testams prieš kelionę

Specialus pasiūlymas COVID19 testams - mūsų klientams PGR testas + sertifikatas kelionei kainuoja tik 59 EUR!

Aktualu: Persirgusiems COVID-19 bus paprasčiau keliauti

Nuo balandžio 12 d. atnaujinamos grįžimo į Lietuvą sąlygos COVID-19 liga persirgusiems asmenims

Svarbi informacija keliaujantiems į Madeirą

Šiame blogo įraše rasite daug naudingos informacijos apie tai, ką reikia žinoti prieš ruošiantis keliauti į Madeirą

Slidinėjimo sezono naujienos 2021 Kovas

Baigiasi 2021 m. vasaris. Jau metai praėjo nuo pirmųjų COVID19 židinių Italijoje, pirmųjų slidinėjimo kelionių atšaukimo. Daugelis iš Jūsų negalėjo išvykti slidinėti 2020-aisiais. Ar pavyks paslidinėti 2021-aisiais metais?

Keleivių patikra Lietuvos oro uostuose nuo 2021 m. vasario 08 d.

Sugriežtinus koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemones keliautojams, atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą, nuo vasario 8 dienos oro uostuose taikomos papildomos medicininės-karantininės kontrolės procedūros.

Vasario vidurio naujienos iš Alpių slidinėjimo kurortų

Įsibėgėjusi žiema primena - vasario vidurys įprastai buvo populiariausias laikas slidinėjimo atostogoms. Dabar mūsų gyvenime kai mažai kas beliko iš to, kas buvo įprasta. Norime trumpai apžvelgti, kas vyksta slidinėjimo kurortuose 2021 m. vasario viduryje.

Slidinėjimas Lietuvoje - VEIKIA!

Džiugios naujienos slidinėjimo bendruomenei - vasario pradžioje Lietuvos slidinėjimo centrai pradeda savo veiklą!

Nauji apribojimai keliaujantiems įsigalioja nuo 2021.01.25 d. (atnaujinta 2021.02.15 d.)

2021 m. sausio 25 d. įsigalioja nauji, sugriežtinti, reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą iš užsienio šalių.

Slidinėjimo sezono naujienos - 2021 m. vasario pradžia

2021 m. žiema galėtų virsti fantastiškomis slidinėjimo atostogomis, tačiau kurortų darbas sustabdytas. Mes norime pasigilinti - kodėl?

Ką reikia žinoti planuojant slidinėjimo kelionę į Italiją?

Svarbi informacija slidininkams ir snieglentininkams, planuojantiems 2021 m. sausį ar vasarį keliauti slidinėti į Italijos kurortus.

2021 metų pradžia- naujienos iš slidinėjimo kurortų

Prasidėję metai atnešė naujienų apie slidinėjimo regionų ir kurortų darbą. Kur veikia keltuvai? Kur ir kada bus galima nuvykti slidinėti?

Slidinėjimo sezonas 2020/2021 - kada ir kur galėsime slidinėti?

Europos šalių numatė ir paskelbė tvarką ir sąlygas, kuriomis vadovaujantis veiks slidinėjimo kurortai. Vieningos nuomonės kada ir kaip pradėti darbą slidinėjimo kurortų darbą Europos šalys neturi, taigi apžvelgsime kiekvieną šalį atskirai. Kada galėsime slidinėti Italijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje, Suomijoje, Slovakijoje?

Kelionių kryptys

Austrija
Austrija

Austrija priklauso Vidurio Europos regionui ir yra puikiai žinoma dėl daugybės čia esančių slidinėjimo kurortų. 62 procentus šalies teritorijos užima Alpių kalnai. Populiariausi slidinėjimo regionai Austrijoje – Tirolis, Salzburgo  žemė ir Karintija.

Italija
Italija

Italija yra įvairiausiais turtais apdovanota šalis: gamta nepagalėjo švelnaus klimato ir įspūdingo kraštovaizdžio nuo snieguotų Alpių kalnų iki Viduržemio jūros pakrančių, turtingos istorijos, meno kultūros ir religijos šedevrų, unikalaus gastroniminio paveldo.

Prancūzija
Prancūzija

Prancūzija yra viena labiausiai turistų pamėgtų šalių pasaulyje. Kelionių į Prancūziją metu pamatysite garsias, romanuose aprašytas vietove, prasieisite apdainuotuose Paryžiaus Eliziejaus laukuose, suvalgysite kruasaną Montmartro kavinėje, paplaukiosite jachta Prancūzijos Rivieroje ar paslidinėsite garsiąjame Courchevel kurorte!

Šveicarija
Šveicarija

Šveicarija tai Alpių viduryje įsikūrusi šalis, kurią slidininkai ir snieglentininkai vertina už kokybę. Šveicarijoje slidinėjimo tradicijos siekia jau šimtmetį. Šioje šalyje stūkso virš 50ties kalnų viršūkalnių, aukštesnių nei 4000 metrų virš jūros lygio.

Suomija
Suomija

Kaip atrodo slidinėjimas Suomijos Laplandijoje? Šerkšnu padengti medžiai, saulės nurausvintas dangus ir šiaurės pašvaistės - suomiškam kalnų peizažui nėra lygių! Tolima šiaurė - būsite už poliarinio rato - garantuoja, kad sniego rasite nuo gruodžio iki gegužės. 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.