Kelionių rezervavimas internetu

Pirkti keliones internetu paprasta - tereikia paieškos pagalba susirasti kelionės kryptį, įvesti norimą kelionės datą,  įvesti keliautojų bei mokėtojo duomenis. Už kelionę apmokėsite internetu savo el. banke, o kelionės dokumentus Jums atsiųsime elektroniniu paštu. Turėdami klausimų visuomet galėsite kreiptis į mūsų konsultantus, kurie pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus.

Internetinėje svetainėje www.vilturas.lt esančioje paieškoje įveskite savo kelionės informaciją - pasirinkite šalį į kurią norite vykti, pageidaujamą kelionės datą, trukmę, keliaujančių suaugusių ir vaikų skaičių, nurodykite vaikų amžių. Suvedus visą reikalingą informaciją spauskite "IEŠKOTI". Pagal Jūsų įvestus pageidavimus sistema parinks ir pateiks visus įmanomus Jūsų atostogų variantus. Išsirinkus Jūsų poreikius atitinkantį viešbutį (paspaudus ant viešbučio pavadinimo naršyklė jus nukreips į detalų viešbučio aprašymą) spaudžiame UŽSAKYTI. Sveikiname svarbiausias kelias jau nueitas - Jūs išsirinkote atostogas, beliko jas apmokėti.

Prašome įvesti visų keliaujančių duomenis taip, kaip nurodyta užsakymo formoje. SVARBU: būtinai nurodykite teisingą savo elektroninio pašto adresą, nes šiuo adresu gausite visus kelionės dokumentus ir su kelionę susijusią informaciją. Įvedus visus reikalingus duomenis prašome susipažinti su kelionės paslaugų teikimo sutartimi. Ją perskaičius prašome pažymėti varnele, kad visos turizmo paslaugų teikimo sutarties dalys yra aiškios ir su jomis sutinkate. Tada siūlome pasirinkti patogiausią būdą atsiskaityti už išsirinktą kelionę - pasirinkus spaudžiame APMOKĖTI

Apmokėjimui skirtame lange prašome, naudojantis savo banko elektroninės bankininkystės forma, apmokėti už kelionę. Apmokėjus kelionę, nurodytu elektroninio pašto adresu gausite tai patvirtinančią žinutę. Puiku -  Jūs apmokėjote kelionę.

Jei kelionės paieškos ar rezervavimo metu Jums iškils klausimų, prašome skambinti svetainėje nurodytais konsultantų telefono numeriais. 

Kaip sumokėti už kelionę?

Už kelionę sumokėti galite banko pavedimu arba grynais. Rekvizitus apmokėjimui gausite elektroniniu paštu, atlikę kelionės užsakymą. Rekomenduojame rinktis apmokėjimą internetu, kadangi tai yra greičiausias būdas iš karto rezervuoti Jūsų užsakytas paslaugas ir garantuoti geriausią kelionės kainą.

Jei mokėsite paprastu banko pavedimu ar grynais, pasistenkite tai padaryti kuo skubiau, kad galėtume užtikrinti Jūsų užsakytos kelionės kainą.

Kas įvyksta po avansinio apmokėjimo?

Sumokėjus gaunate laišką, kuriame nurodoma, jog Jūsų apmokėjimas gautas ir nurodoma kada turite mokėti kitą kartą ( jei mokėjimas buvo tik avansinis) bei mokėtina suma.

Kas įvyksta po pilno apmokėjimo?

Po pilno apmokėjimo el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą ir kelionės sutartį. Vėliau, pilnai apmokėjus kelionę, el.paštu gausite kelionės dokumentus.

Ar reikia už kelionę mokėti visą sumą iš karto?

Jei kelionė rezervuojama iki jos pradžios likus daugiau nei 21 d., mokamas mokėjimo pranešime nurodytas avansas. Avansinė įmoka gali būti lygi skrydžio kainai (jei renkatės kelionę lėktuvu), arba 20% kelionės kainos, jei renkatės kelionę autobusu ar savo transportu. Galutinis apmokėjimas atliekamas iki kelionės likus 21 d. Jei iki kelionės liko mažiau nei 21 d., turite įmokėti visą kelionės kainą.

Kada gausiu kelionės dokumentus?

Įsigytos kelionės turizmo paslaugų teikimo sutartį gausite iškart kai atliksite visą ar dalinį mokėjimą už kelionę. Likusieji kelionės dokumentai Jums bus atsiųsti patvirtinus Jūsų užsakymą  ir pilnai atsiskaičius už kelionę.

Kokius kelionės dokumentus turiu gauti?

Jums elektroniniu paštu atsiųsime: viešbučio dokumentą, elektroninius skrydžio bilietus, turizmo paslaugų teikimo sutartį, patarimus bei bendrą informaciją . 

Kokius kelionės dokumentus turiu turėti su savimi atvykęs/atvykusi į oro uostą?

Atvykus į oro uostą su savimi privalote turėti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus - pasą arba ID kortelę. SVARBU - atkreipiame dėmesį, jog vykstant ne į Europos sąjungos šalis (Turkiją, Tunisą, Egiptą ir kt.) pasas yra privalomas. Taip pat su savimi turite turėti kitus, elektroniniu paštu Jums siųstus kelionės dokumentus - turizmo paslaugų teikimo sutartį, apgyvendinimą patvirtinantį dokumentą, taip pat el. skrydžio bilietus.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.