Levi

Levi - didžiausias kalnų slidinėjimo centras Suomijoje, įsikūręs atokiame Laplandijos kampelyje, 170 km į šiaurę nuo Rovaniemi ir poliarinio rato, apie 1000 km į šiaurę nuo Helsinkio. Levi yra vos 15 min. kelio (apie 20 km) nuo Kittila oro uosto.

Levi kaimelyje nuolatos gyvena apie 900 gyventojų, kasmet šią vietovę aplanko 700 000 turistų. Kurortas veikia ištisus metus. 

Kuo unikalus Levi? PSO (Pasaulinė sveikatos organizacija) duomenimis, šiame mažai apgyvendintame magiškos gamtos krašte švariausias oras ir vanduo. Žmonės atvyksta čia pasigrožėti šiaurės pašvaiste, aplankyti Kalėdų senelio ir elfų, pažaisti golfo laukuose, kur kaimynystėje ganosi elniai!

Slidinėjimo kurortas Levi - draugiškas visų lygių slidininkams ir snieglentininkams. Sniegas čia pasirodo spalį ir laikosi iki balandžio, stipriai pasninga lapkritį ir gruodį. Levi kaimelis įkurtas 531 m virš jūros lygio aukštyje, aukščiausiai keltuvas kelia į 1410 m.

- 43 km slidinėjimo trasų

- 10 slidinėjimo trasų vaikams ir pradedantiesiems

- 28 keltuvai 

- sniego parkas

- Free ride zona

Įdomus faktas - šiame kaimelyje priskaičiuojama apie 2050 suomiškų saunų!

Jei kalnų slidinėjimas ne Jūsų pomėgis, galite išbandyti lygumų trasas, arba leistis tyrinėti gamtą, pasivažinėti elnių ar haskių tempiamomis rogėmis, aplankyti Kalėdų senelio ir elfų kaimelį.

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.