Valloire-Valmeinier

VALLOIRE-VALMEINIER slidinėjimo regionas Prancūzijos Alpėse, įsikūręs Maurienne slėnio šlaituose, keltuvais ir trasomis kaimeliai buvo sujungti į vieną regioną 1986 metais. Slidinėjimo zona kitaip dar vadinama „Galibier - Thabo“, pagal aukščiausias regiono viršūnes Le Grand Galiber 3228m.vj.l. Ir Mont Thabor 3178m.v.j.l. Šis regionas yra dažnai vadinamas „Mažieji 3 Slėniai“ dėl panašumo, artumo ir sniego garantijos. Keltuvas, jungiantis Orelle su „3 SLENIAIS, yra vos už 20km, kitame Maurienne slėnio šlaite.

Vallaoire miestelis yra 1.430 metrų aukštyje. Tai didžiausias, žavingiausias, seniausias, išlaikęs Savojos krašto dvasią kurortas. Keltuvais ir trasomis Valloire jungiasi su Valmeinier 1500 ir Valmeinier 1800 kurortais.

Valmeinier 1.500 tai vietovė, kurioje prasidėjo slidinėjimo istorija šiame regione. Slidinėjimo Centras sugebėjo išlaikyti Savojos kalnų kaimeliams būdingą žavesį su tradicinio stiliaus namais, statybai naudojant daug medžio ir akmens.

Valmeinier 1800 - jauniausia slidinėjimo vietovė visame Maurienne slėnyje. Visi pastatai yra „chalet" stiliaus, optimaliai pritaikyti prie kalnų kraštovaizdžio.

Aukščių skirtumas: 2600-1430m

Trasos.

Slidinėjimo trasų ilgis -150km (88 trasos).
Žalių – 19
Mėlynų -27
Raudonų -33
Juodų -9
70 procentų trasų yra virš 2.000 metrų aukštyje, veikia 400 sniego patrankų.

Keltuvai - 32 :
kėdutiniai -18
gondoliniai -2
lyniniai (bugeliniai) -12

Sniego parkai: 2
Sniego parkas „Du Lac de la Vielle", esantis Crey du Quart kalno šlaite, siūlo skirtingo sudėtingumo zonas snieglentininkams,. Trasa bei u-formos tramplinas (Halfpipe) yra kasdien gerai prižiūrimi. Parkas yra pažymėtas Prancūzijos snieglentininkų sąjungos AFS kokybės ženklu ir yra laikomas vienu iš penkių geriausių  sniego parkų Prancūzijoje.

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.