Passo Tonale

Ponte di Legno-Passo Tonale yra vienas mėgstamiausių slidinėjimo kurortų Italijoje, Lombardijos regione. Puiki geografinė padėtis, patogus susisiekimas su Milano ir Bergamo oro uostais, švelnus klimatas, modernūs keltuvai traukia gausybę slidinėjimo veteranų ir pradedančiųjų.

Miestelyje yra daug pramogų ir be slidinėjimo: plaukimo baseinas, diskoteka, kino teatrai, čiuožyklos, stadionai, daugybė parduotuvių, kavinių ir restoranų.

Ponte di Legno kurorto trasos jungiasi su kito ne mažiau garsaus kurorto Passo Tonale trasomis, esančiose Presena ledyno (3000 m virš jūros lygio) zonoje. Ledyno dėka Passo Tonale slidinėti galima ištisus metus.

Lyginant su kitais Alpių kurortais, čia žiemos slidinėjimo sezonas prasideda anksčiausiai, o baigiasi vėliausiai. Dėl didelio aukščių skirtumo sąlygos žiemos sportui itin palankios. Keltuvu pakilus į kalnus, galima degintis, gėrėtis atsiveriančia Alpių panorama, snieguotomis Presanela ledyno, Cima Vermiglio ir Busazza viršukalnėmis.
Slidinėjimo centras Passo Tonale-Ponte di Legno kurortas siūlo slidinėjimo zoną, kurioje trasos driekiasi apie 70 km, daugiau nei pusę iš jų aptarnauja sniego generatoriai.

Trasose veikia 26 keltuvai. 50% trasų yra vidutinio sudėtingumo (raudonos), 31% - lengvos (mėlynos) ir 19% - labia sudėtingos (juodos).
Šis regionas puikiai tiks šeimoms su vaikais. Specialiai vaikams įrengtas pramogų parkas ant sniego „Fantaski“

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.