Mūsų blogas ir rekomendacijos

Atostogos Italijoje: Agriturismo paslaptys ir žavesys

Jei teko patiems planuoti keliones po Italiją, tikriausiai esate susidūrę su terminu “agriturismo”. Ir galbūt kai kuriems teko pasinaudoti agriturismo paslaugomis. Tačiau tikrai ne visi žinote, kas tai yra, todėl ir noriu apie agriturismo papasakoti plačiau.

Jūsų atostogoms Italijoje: Gardos ežeras

Viena nuostabiausių vietų Italijoje yra Gardos ežeras. Tingiam poilsiui labiau tinka ežero pietuose esantys paplūdimiai, o tiems kas mėgsta aktyvias atostogas, labiau patiks šiaurinė dalis.

Keliautojams: kokie reikalavimai keliami grįžtantiems į Lietuvą?

Svarbi informacija keliautojams - anketos, dokumentai, saviizoliacijos reikalavimai grįžtant iš kelionės į Lietuvą

Svarbi informacija keliaujantiems slidinėti į Austriją

Paruošėme išsamią informaciją apie tai, kokie saugumo reikalavimai galioja vykstant į Austriją. Ši informacija yra svarbi jau įsigijusiems slidinėjimo keliones ir planuojantiems slidinėti Austrijoje 2020/2021 m. žiemos sezono metu

Slidinėjimo sezonas 2021/2022 - rezervavimo sąlygos

Jau galite rinktis išsvajotas slidinėjimo atostogas 2021-2022 metų žiemai! Prieš užsakant, skaitykite, kokios kelionių rezervavimo ir bagažo gabenimo sąlygos.

Svarbi informacija keliaujantiems į Gruziją (Sakartvelą)

Čia rasite visą informaciją, ką reikia žinoti planuojant kelionę į Gruziją (Sakartvelą)

Saugumo reikalavimai keliaujantiems į Graikiją nuo gegužės 15 d.

Nuo gegužės 15 d. atnaujinami skrydžiai į Graikijos salas, Kretą ir Rodą. Kokie numatomi saugumo reikalavimai keliaujantiems į Graikiją?

Saugumo reikalavimai keliaujant į Maljorką

Nuo gegužės 8 dienos atnaujinama skrydžių programą į Maljorką. Skrydžiai bus vykdomi šeštadieniais, gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiais. Kad  keliauti būtų saugu ir ramu, pateikiame šiuo metu galiojančius saugumo reikalavimus vykstant į Maljorką.

Svarbi informacija keliaujantiems į Egiptą

Planuojate keliauti į Egiptą? Čia rasite visą informaciją, ką reikia žinoti prieš išvykstant į Egiptą.

Griežtėja reikalavimai grįžtantiems iš Turkijos

Nuo 2021.04.12 d. grįžtantiems iš Turkijos galioja griežtesnis saviizoliacijos režimas

Specialus pasiūlymas COVID19 testams prieš kelionę

Specialus pasiūlymas COVID19 testams - mūsų klientams PGR testas + sertifikatas kelionei kainuoja tik 59 EUR!

Aktualu: Persirgusiems COVID-19 bus paprasčiau keliauti

Nuo balandžio 12 d. atnaujinamos grįžimo į Lietuvą sąlygos COVID-19 liga persirgusiems asmenims

Svarbi informacija keliaujantiems į Madeirą

Šiame blogo įraše rasite daug naudingos informacijos apie tai, ką reikia žinoti prieš ruošiantis keliauti į Madeirą

Svarbi informacija keliaujantiems į Turkiją

Šiuo metu norint keliauti į svečias šalis, reikia žinoti daugybę dalykų apie šalies, į kurią vykstate keliamus reikalavimus turistams ir įvairiausius apribojimus. Mes paruošėme informaciją, ką turite žinoti, prieš planuodami kelionę į Turkiją

Slidinėjimo sezono naujienos 2021 Kovas

Baigiasi 2021 m. vasaris. Jau metai praėjo nuo pirmųjų COVID19 židinių Italijoje, pirmųjų slidinėjimo kelionių atšaukimo. Daugelis iš Jūsų negalėjo išvykti slidinėti 2020-aisiais. Ar pavyks paslidinėti 2021-aisiais metais?

Keleivių patikra Lietuvos oro uostuose nuo 2021 m. vasario 08 d.

Sugriežtinus koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemones keliautojams, atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą, nuo vasario 8 dienos oro uostuose taikomos papildomos medicininės-karantininės kontrolės procedūros.

Kelionių kryptys

Austrija
Austrija

Austrija priklauso Vidurio Europos regionui ir yra puikiai žinoma dėl daugybės čia esančių slidinėjimo kurortų. 62 procentus šalies teritorijos užima Alpių kalnai. Populiariausi slidinėjimo regionai Austrijoje – Tirolis, Salzburgo  žemė ir Karintija.

Italija
Italija

Italija yra įvairiausiais turtais apdovanota šalis: gamta nepagalėjo švelnaus klimato ir įspūdingo kraštovaizdžio nuo snieguotų Alpių kalnų iki Viduržemio jūros pakrančių, turtingos istorijos, meno kultūros ir religijos šedevrų, unikalaus gastroniminio paveldo.

Prancūzija
Prancūzija

Prancūzija yra viena labiausiai turistų pamėgtų šalių pasaulyje. Kelionių į Prancūziją metu pamatysite garsias, romanuose aprašytas vietove, prasieisite apdainuotuose Paryžiaus Eliziejaus laukuose, suvalgysite kruasaną Montmartro kavinėje, paplaukiosite jachta Prancūzijos Rivieroje ar paslidinėsite garsiąjame Courchevel kurorte!

Šveicarija
Šveicarija

Šveicarija tai Alpių viduryje įsikūrusi šalis, kurią slidininkai ir snieglentininkai vertina už kokybę. Šveicarijoje slidinėjimo tradicijos siekia jau šimtmetį. Šioje šalyje stūkso virš 50ties kalnų viršūkalnių, aukštesnių nei 4000 metrų virš jūros lygio.

Suomija
Suomija

Kaip atrodo slidinėjimas Suomijos Laplandijoje? Šerkšnu padengti medžiai, saulės nurausvintas dangus ir šiaurės pašvaistės - suomiškam kalnų peizažui nėra lygių! Tolima šiaurė - būsite už poliarinio rato - garantuoja, kad sniego rasite nuo gruodžio iki gegužės. 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.