Zell am See-Kaprun

Zell am See / Kapruno slidinėjimo centras, įsikūręs šiaurinėje Alpių dalyje, tarp Zell am See, Kaprun, Thumersbach miestelių, 85 km atstumu nuo Zalcburgo, yra vienas įspūdingiausių Austrijoje. Jis priklauso “Europa - Sportregion” vienijančiam tris stambius slidinėjimo centrus. Aukščiausia viršukalnė - Grossglokneris (3798 m). Šis regionas patrauklus dėl garantuoto sniego (slidinėjimo aukštis – iki 3100 m) ir geros slidinėjimo infrastruktūros.

Zell am See kurortas įsikūręs 757 m virš jūros lygio aukštyje, prie gražaus Zell ežero.  Kaprunas kaprunas yra už 15 km nuo Zell am See.

Slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo spalio iki birželio mėnesio, o Kitzsteinhorn ledyne (3203 m virš jūros lygio) - ištisus metus. Čia platus pasirinkimas įvairaus sudėtingumo trasų, kurios puikiai tvarkomos, pritaikytos ir pradedantiems, ir patyrusiems slidininkams.

Kalnų slidinėjimo trasos: slidinėjama 757 - 3029m aukštyje. Bendras trasų ilgis 132 km: sudėtingos juodos trasos - 25 km, vidutinio sudėtingumo raudonos  - 51 km, lengvos mėlynos - 56 km. Trasas aptarnauja 60 keltuvų. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Zell am See - Kaprun regionas siūlo tris unikalius sniego pramogų parkus slidininkams ir snieglentininkams - Schmittenhöhe, Kitzsteinhorn ir Maiskogel.

Snieglentininkams ir free-style slidininkams labiausiai patiks Kitzsteinhorn sniego parkas, esantis daugmaž 2900 m aukštyje Kaprune. Šis parkas padalintas į 4 dalis ir siūlo puikias galimybes išbandyti naujus triukus.

  • 2900 m aukštyje įsikūręs Glacier Park (Ledyno parkas), tiks tiek pradedantiesiems, tiek profesionaliems slidininkams. Jame rasite daugybę vamzdžių, box‘ų, tramplinų. 
  • Parko žvaigždė - didžiausias Austrijoje halfpipe pusvamzdis - 160 m ilgio ir 6 metrų aukščio. Ne tiek drąsūs slidininkai gali tiesiog stebėti ir palaikyti „skraiduolius“ iš žiūrovų zonos! 
  • 2550 m aukštyje prasideda Easy Park, vėlgi, su daugybe tramplinų ir vamzdžių. 
  • Central park, yra vieta skirta pažengusiems ir profesionaliems slidininkams, su 8-14 metrų tramplinais vidutinėje linijoje, 18-20 metrų tramplinais profesionalų linijoje. Čia taip pat yra daugybė turėklų išdėstytų viso parko teritorijoje. 

Ilgiausias pasaulyje - 1300 m ilgio Funslope Schmitten XXL parkas skirtas pradedantiesiems ir pažengusiems įsikūręs Zell am See. Gyvatėlės, tuneliai, tramplinai ir posūkiai - puikiai tiks visiems. Free-style mėgėjams čia įrengtas puikus parkas su box‘ais, tramplinais, vamzdžiais ir turėklais.

Maiskogel parkas skirtas šeimoms su vaikais, esantis Kaprun slidinėjimo zonoje!
 

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.