Arosa

Slidinėjimas Arosa regione, Šveicarijoje

Įspūdingi balti Šveicarijos kalnai, romantiški snieguoti miškai, slidinėjimo trasos - kiek akys aprėpia, šis slidinėjimo regionas kaskart nustebina vis iš naujo. Daugybė įvairios veiklos ir pramogų, nuo slidinėjimo slidėmis, čiuožimo snieglente ar lekiant nuo kalno rogutėmis. Arosos regione jus pagaus įkvėpimas ir patirsite kažką naujo!

Kupinas tradicijų Arosos regionas įsikūręs Schanfigg slėnio pabaigoje, apie 1800 m aukštyje. Apsuptas įspūdingos kalnų grandinės viršūnių, Arosa Lenzerheide traukia daugybės keliautojų dėmesį tiek vasarą tiek žiemą. Dėl savo puikios lokacijos apačioje plataus slėnio, Arosa yra saulėta ir pasislėpusi nuo kalnų vėjų. Kadangi čia nėra tranzitinių kelių, oras kurorte - išties grynas. Kurortas garsėja savo sveikatingumu nuo 1877 metų. 

Žiemos metu slidininkai ir snieglentininkai gali slidinėti net 225 km trasų, su garantuotu sniegu Arosa Lenzerheide slidinėjimo regione, kuris yra didžiausias keltuvais sujungtas slidinėjimo regionas Graubunden teritorijoje. Lyninio keltuvo, jungiančio du kurortus dėka, kurorto svečiai vos per 3 minutes gali persikelti iš Arosa Hornli iki Lenzerheide Undenfurggli kurorto.

Modernus Urden lyninis keltuvasgali būti naudojamas ir pėsčiųjų, mėgstančių pasivaikščioti. Snieglentininkai pamėgs du sniego parkus bei funslope nusileidimo trasą freestyle mėgėjams su įvairiausiais objektais triukams. Regione taip pat populiarus vaikščiojimas sniego batais, naktinis nusileidimas rogutėmis, lygumų slidinėjimas, kerlingas

Techninė informacija:

Kalnų aukščiai: 1229 - 2865 m
Trasų: 225 km
Trasos: 

  • 111 km mėlynų (lengvos), 87 km raudonų (vidutinio sudėtingumo), 27 km juodų (ekspertams).
  • 5 FIS slalomo ir 2 Tarptautinės Slidinėjimo federacijos trasos
  • 1 Freestyle zona
  • 2 sniego parkai
  • Halfpipe (pusvamzdis)
  • Naktinis slidinėjimas

Slidinėjimo keltuvų: 43
60 % slidinėjimo trasų gali padengti dirbtiniu sniegu

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.