Val di Sole

Val di Sole - į vakarus nuo Trento miesto esantis slidinėjimo regionas, apimantis 3 slidinėjimo centrus Folgarida-Marileva, Paso Tonale ir Valle di Pejo, keltuvų ir trasų sistema sujungtas su garsiuoju Madonna di Campiglio kurortu.

Slidinėjimo trasos įrengtos 700 m - 3600 m virš jūros lygio aukštyje Adamello-Brenta kalnų masyve su aukščiausia viršūkalne Cima Pressanella (3588 m virš jūros lygio).  

Val di Sole išvertus iš italų kalbos reiškia "saulės slėnis". Tai slėnis, paskendęs pušynuose, apsuptas nuostabių snieguotų viršūkalnių, dažnai apšviečiamas saulės spindulių. Regionui būdingi tipiški Italijos Alpių miesteliai, siūlantys įvairias paslaugas slidininkams: terminio vandens baseinus ir sveikatingumo centrus, sporto aikštynus, restoranus, barus, diskotekas, vyno bei delikatesų parduotuves. Regionas patiks ramų poilsį, neskubų gyvenimo ritmą mėgstantiems slidininkams, atostogaujantiems su šeima ar draugų kompanija.  

Regione veikia bendra slidinėjimo abonementų sistema "Skirama Dolomiti". Nusipirkus abonementą, galima slidinėti 8 slidinėjimo centruose.

Bendras trasų ilgis sudaro 360 km, trasas aptarnauja 140 keltuvų. Kai kurie slidinėjimo regionai (pvz. Madonna di Campiglio ir Folgarida-Marileva, apie 140 km tarpusavyje sujungtų trasų) yra sujungti trasomis. Passo Tonale  yra atskiras slidinėjimo centras.

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.