Le Grand Massif

Le Grand Massif - yra 4-ta pagal dydį, slidinėjimo keltuvais sujungta, vietovė Prancūzijoje. Kalnų aukštis čia siekia 1600 - 2500 m.
Le Grand Massif yra kvapą gniaužiančioje vietovėje su puikiu panoraminiu vaizdu į Prancūzijos kalnų pusę ir Mont Blanc kalnų grandinę. Kalnų masyvą sudaro 5 pagrindiniai slidinėjimo kurortai, sujungti keltuvais: Flaine, Les Carroz, Morillon, Samoens, Sixt, kurie apima 265 km trasų.

Slidinėjimo zona apima daugybę galingos ir modernios technikos. Aukštis ir geografinė padėtis garantuoja išskirtinę sniego dangą.
Į Le Grand Massif slidinėjimo zoną įeina:

 • 68 slidinėjimo keltuvai,
 • 146 slidinėjimo trasos:
  - 14 juodų,
  - 48 raudonų,
  - 66 mėlynų,
  - 18 žalių.

Flaine zonai priklauso: 

 • 63 slidinėjimo trasos:
  - 5 juodos,
  - 23 raudonos,
  - 28 mėlynos
  - 7 žalios.

Freestyle mėgėjams kurorte įrengti 3 sniego parkai, tinkami įvairių sugebėjimų ir amžiaus grupių slidininkams ir snieglentininkams.
Norintiems smagaus ir ekstremalesnio nusileidimo yra "Ze Forest" - zona su slalomo trasa, taip pat įvairūs kalneliai arba nežymėta trasa mišku. Šią vietą pasiekti galima kylant l'Aup de Veran telekabina ir vėliau leidžiantis raudonomis trasomis Diablotin ir Diable.

Lygumų slidininkams Le Col de Pierre Carree (1844 m) siūlo šiaurietišką erdvę ir itin snieguotas Alpes, čia yra 5 km specialiai parengtų trasų. 30 minučių nuo Flaine esantis Agy kurortas papildomai siūlo 33,5 km lyguminių trasų.

Flaine zona prasideda 1600 m aukštyje, su įvairiais meno kūriniais viešoje erdvėje, čia rasite Picasso, Vasarely ir Dubuffet. Šis avangardinis kurortas taip pat turi atnaujintą sniego pramogų parką JamParkkurį prižiūri specialių kalnų formuotojų komanda HO5. Parke yra gausu tramplinų, vamzdžių, box'ų bei specialiai pritaikytų sienų, kurios patenkins visų freestyle gerbėjų poreikius.

Les Carroz, Morillon, Samoens ir Sixt kurortai yra labai autentiški, ramūs ir išlaikę tradicinių kaimelių stilių. Kiekvienas iš kaimelių žavi savo jaukumu ir yra puikios vietos pradėti ilgą slidinėjimo dieną Le Grand Massif, kuris nesenai atšventė 30 metų jubiliejų, kuomet visi 5 kurortai buvo sujungti į bendrą slidinėjimo zoną.

Tarp visų Le Grand Massif kaimelių važinėja nemokamas skibus'as.

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.