Laax

Laax (Flims, Laax, Falera) slidinėjimo regionas yra 130 km į pietryčius nuo Ciuricho (Zurich) netoli Italijos, Austrijos ir Šveicarijos sienų sankirtos, šalia Lichtenšteino.

Šis prabangus Šveicarijos Alpių kurortas yra ne sykį nuominuotas "World Best Ski Resorts" rinkimuose. Idealiai tvarkomos trasos, puikus aptarnavimas, aukšta keltuvų kokybė ir kultūra - tikrai svarbūs kiekvienos išvykos į kalnus komponentai. LAAX taip pat laikomas Europos laisvo stiliaus slidininkų ir snieglentininkų meka.

1100 – 1220 m aukštyje, miškingoje, vaizdingoje vietovėje yra išsidėstę trys miesteliai: Flims, Laax ir Falera. Trasos nusileidžia iki pat visų trijų miestelių, keltuvai taip pat kelia iš miestelių. Ilgiausia trasa nuo Vorab ledyno (3018 m) - 17 km ilgio! 70% trasų yra tarp 2000 – 3018 m. Trasos, esančios žemiau 2000 m, pilnai padengiamos dirbtiniu sniegu. Slidinėjimo sezonas trunka nuo lapkričio vidurio iki balandžio pabaigos.

  • Trasų kilometražas – 224 km.
  • Trasų sudėtingumas – 64 km mėlynų, 70 km raudonų, 46 km juodų, 44 km oficialių freeride trasų
  • Didžiausias aukštis – 3018 m.
  • Keltuvų skaičius – 28
  • Sniego parkų skaičius – 4

LAAX - kurortas, dirbantis pagal Greenstyle koncepciją. Čia dirbančių žmonių tikslas - palikti pasaulį geresnės ekologinės būklės ateinančioms kartoms. Nepaisant siekio sukurti kuo turiningesnes atostogas, čia visada prioritetas gamtosaugai ir aplinkosaugai.

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.