Les Deux Alpes

 

Slidinėjimo kurortas Les Deux Alpes (Dvi Alpės) – įkurtas prieš daugiau nei 50 metų, vienas seniausių ir prestižiškiausių Prancūzijoje, puikiai išsaugojęs autentišką Alpių atmosferą. Kurorte gausu kavinių, vietiniai meistrai siūlo savo dirbinius jaukiose parduotuvėlėse, yra išlikusių akmenimis grįstų gatvelių.

Kurortas puikiai tinka šeimoms su vaikais, nes jame daug pramogų ir paslaugų pritaikytų šeimų poilsiui (baseinai, SPA centrai, pasivažinėjimai ponių ir arklių traukiamomis rogėmis), veikia vaikų darželiai ir slidinėjimo mokyklos.

Les 2 Alps yra ir jaunimo bei aktyvaus laisvalaikio entuziastų traukos centras, nes čia įrengtas vienas geriausių Prancūzijoje sniego parkų, kurorte verda naktinis gyvenimas, gausu barų, restoranų, nuolat organizuojami festivaliai ir įvairūs renginiai.

Slidinėjimo trasos išdėstytos aukstai kalnuose, nuo 1280 iki 3560 m virš jūros lygio aukštyje. Dėl didelių aukščių ir čia esančio ledyno sniegas išsilaiko ištisus metus! 100 proc. sniego garantija!

Trasų kiekis: 225 km

Sudėtingumas: Mėlynų 78 km / Raudonų 103 km / Juodų 44 km

Keltuvų skaičius: 49

Atstumas nuo Lyon oro uosto - 155 km (pervežimo trukmė apie 2 val.),  nuo oro uosto Milan Malpensa – 300 km (pervežimo trukmė apie 5 val.)

 
 

 

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.