Cortina d'Ampezzo

Slidinėjimas Cortina d'Ampezzo, Italijoje

Cortina d'Ampezzo Vilturui yra ypatingas kurortas, nes mūsų kaip slidinėjimo organizatorių veikla prasidėjo nuo kelionių autobusu būtent į šį kurortą. Galime tik patvirtinti teiginį, kad Cortina d'Ampezzo yra Dolomitinių Italijos Alpių širdis. Tokių gražių ir vaizdingų Alpių viršūkalnių niekur kitur neteko matyti. Kurortas lepina ir maloniu dažnai saulėtu oru. Tai tarsi brangakmenis, įtaisytas Alpių kalnų karūnoje!

Cortina d'Ampezzo – tai kurortas, kuriame gyvybingos itališkos tradicijos, dvelkia subtilia prabanga ir elegancija. Šį kurortą mėgsta garsenybės, aktoriai ir muzikantai, čia antrus namus turi turtingų italų šeimų nariai.

Slidininkai gali išbandyti 120 km paruoštų įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasų, iš kurių 55 km yra skirta pradedantiesiems. Cortina d'Ampezzo turi labai gerai išvystytą mėlynų nesudėtingų trasų tinklą, kurių dauguma vingiuoja nepaprasto grožio spygliuočių medžių miškuose. Daugiau patirties turinčių slidininkų laukia sudėtingesnės raudonosios trasos, išsiraizgiusios po kalnus 46 km. Cortina d'Ampezzo kurorte yra ir keletas labai stačių ir sudėtingų trasų, kurias galime rekomenduoti tik iš tiesų patyrusiems slidininkams.

Pasportavę dieną, turistai mėgsta vakare leisti laiką restoranuose, kavinėse, baruose, bendraudami prie vyno taurės ar espresso puodelio. Neslidinėjantys gali tiesiog vaikštinėti po miestelį ar užkopti kalnų takeliais į kalnų užeigas pasilabinti su vietiniais gyventojais ar paragauti ką tik iškeptos picos. 

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.