Slidinėjimo sezonas 2021/2022 - rezervavimo sąlygos

Sukurta: 2021-08-11

Jau galite rinktis išsvajotas slidinėjimo atostogas 2021-2022 metų žiemai! Prieš užsakant, skaitykite, kokios kelionių rezervavimo ir bagažo gabenimo sąlygos.

Prasideda slidinėjimo kelionių 2021-2022 m. sezono pardavimai. Kadangi COVID19 pandemija tęsiasi, labai svarbu žinoti užsakymo ir anuliavimo sąlygas, kad galėtumėte teisingai pasirinkti ir be baimių įsigyti kelionę. Išskirčiau du organizuotų slidinėjimo kelionių lėktuvu tipus:

  • kelionė su reguliariaisiais skrydžiais
  • kelionė užsakomaisias skrydžiais

Užsakant kelionę su užsakomaisiais skrydžiais į Lioną, Bergamą, Veroną, Zalcburgą  kelionės užsakymo ir anuliavimo sąlygos išdėstytos organizuotos kelionės sutartyje.

Esant keliavimo ribojimams, kurie gali atsirasti dėl COVID19 pandemijos, skrydžiai atšaukiami ir turistas turi teisę atgauti už kelionę sumokėtus pinigus. Jeigu užsakomasis skrydis vykdomas, slidinėjimo kurortas veikia, viešbučiai priima turistus, atšaukti kelionę galima pagal sutarties sąlygas, kurios priklauso nuo likusių dienų iki kelionės skaičiaus. Jeigu esate paskiepytas pilna vakcinavimo schema, Europos Sąjungos valstybėse nėra judėjimo ribojimų. Todėl visus kviečiame įvertinti šią aplinkybę ir pasiskiepyti. Jeigu nesate pasiskiepiję, tokiu atveju, priklausomai nuo  valstybės į kurią vykstate, privalote laikytis nustatytų reikalavimų apie kuriuos kelionių organizatorius informuos prieš kelionę.

Bagažo ir slidinėjimo įrangos gabenimo sąlygos: užsakant kelionę iki 2021 m. rugsėjo 30 d., į kelionės kainą įskaičiuotas registruojamas bagažas iki 20 kg ir slidinėjimo įrangos iki 10 kg gabenimas lėktuvu. 

Apmokėjimo sąlygos: užsakymo metu mokamas avansas 20% kelionės kainos, likusi suma mokama ne vėliau kaip likus 30 d. iki išvykimo.

*******************************************************************************************************************************************

Užsakant kelionę su reguliariaisiais skrydžiais į Bergamą, Milaną, Veneciją ir kt., situacija daugiau sudėtinga. Kelionės užsakymo metu mokamas avansas lygus skrydžio ir užsakyto bagažo kainai. Kelionės organizatorius, gavęs avansinę įmoką, nedelsdamas išperka avia bilietą ir užsakytą bagažą. Avia bilieto ir bagažo anuliavimo, pavardės ar datos keitimo sąlygas reguliuoja aviakompanija vykdanti skrydį. Kelionių organizatorius prieš patvirtindamas kelionę, informuoja klientą su kokia aviakompanija bus skrydis ir pateikia nuorodą, kur galima susipažinti  su taisyklėmis. Esant COVID19 pandemijai, gali susidaryti tokia situacija, kai slidinėjimo kurortas negali veikti, ar viešbutis negali priimti svečių, bet skrydis nėra atšaukiamas. Tokiu atveju, turistui yra grąžinama suma už viešbutį, pervežimą, slidinėjimo abonementą, bet pinigai už skrydį nėra grąžinami.
Pateiksiu pavyzdį: Jūs įsigijote slidinėjimo kelionę į Madonna di Campiglio su Ryanair skrydžiu į Bergamo. Tarkime dėl padidėjusio COVID19  sergamumo Italijos vyriausybė nusprendė uždaryti slidinėjimo kurortus. Natūralu, kad Jūsų pasirinktame kurorte trąsos uždaromos, viešbučiai taip užsidaro, tačiau kadangi atvykimas į Italiją nėra draudžiamas, skrydis nėra atšaukiamas. Tokiu atveju, pinigai už skrydį nėra grąžinami ir Jūs galite patirti nuostolių. Žinoma, kelionių organizatorius dės visas pastangas pasiūlyti alternatyvą užsakytai kelionei, tačiau gali nutikti taip, kad visi Italijos slidinėjimo kurortai bus uždaryti, taigi ir alternatyvos ribotos.

Bagažo ir slidinėjimo įrangos gabenimo sąlygos: į kelionės kainą įskaičiuotas tik nemokamas nedidelis rankinis bagažas. Registruojamas bagažas ir slidinėjimo įrangos gabenimo paslauga mokama papildomai, kainas rasite darydami konkrečios kelionės užsakymą. 

Apmokėjimo sąlygos: užsakymo metu mokamas avansas lygus skrydžio ir užsakomo bagažo kainai. Likusi suma mokama ne vėliau kaip likus 30 d. iki išvykimo.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.