St. Anton

St. Anton regionui, Austrijos Vakarinėje dalyje, priklauso trys lengendomis apipintos reputacijos. Pirmiausia, tai aukščiausios klasės slidinėjimo kurortas, antra - tai kurortas, garsėjantis išskirtiniu naktiniu gyvenimu visame pasaulyje, ir trečia - St.Antonas tai vieta, iš kurios kilo kalnų slidinėjimas.

Įvardinamas, kaip kalnų slidinėjimo lopšys, pirmasis slidininkų klubas čia atsirado dar 1901 metais. Po viso amžiaus, 2001 metais, St. Antone vyko Pasaulio kalnų slidinėjimo varžybos. O slidinėjimo kurortas yra ypatingai mėgstamas slidinėjimo ekspertų ir pažengusių slidininkų.

Arlberg slidinėjimo arenai priklauso St. Anton, St. Christoph, Stuben, Lech, Zurs, Warth ir Schrocken slidinėjimo kurortai, įsikūrę Tirolio žemėje. Ski Arlberg yra didžiausias keltuvais sujungtas slidinėjimo kurortas Austrijoje. Šlaitai slidinėjimui, snieglenčių sportui bei čiuožimui už trasų driekiasi per visus slidinėjimo kurortus, apimdami net 305 km trasų, sujungtų 87 slidinėjimo keltuvais. Naujausias Flexenbanh slidinėjimo keltuvas, tik 2016/2017 metų sezoną sujungė Zurs ir Stuben kurortus, taip sujungdamas du "gabalus" slidinėjimo trasų ir atverdamas naujas galimybes slidininkams!

St.Anton yra dievinamas kalnų slidininkų, o taip pat vadinamas Apres-ski pramogų meka, kai tuo metu Lech miestelis pasižymi ramesne atmosfera. Šeimų poilsiui geriausios sąlygos Zurs, Warth ir Schrocken kurortuose.

Techninės detalės:  

Kalnų aukščiai: 1270 - 2811 m
Trasų: 305 km + 200 km žymėtų užtrasių
Trasos: 

  • 131 km mėlynų (lengvų), 123 km raudonų (vidutinio sudėtingumo), 51 km juodų (sudėtingų)

Slidinėjimo keltuvų: 87
67 % trasų galima padengti dirbtiniu sniegu. Čia yra 747 sniego patrankos.

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.