Suomija

Suomija

 

Suomijos slidinėjimo kurortai yra ideali vieta pradėti ar išmokti slidinėti. Lėkštos ir neperkrautos trasos, prieinamos slidinėjimo mokyklų ir instruktorių paslaugos - čia tikrai gausite visas įprastas ir reikalingas pradedantiesiems paslaugas. 

Ramūs kalnų kurortai, nedideli kaimeliai - atrodys kad atvykote į nesibaigiančių Kalėdų šalį! Tai tikrai patiks mažiesiems, ir grąžins į vaikystę rimtuolius suaugusius! Jei atvyksite iki Kalėdų - būtinai aplankykite su mažaisiais Santos dovanų dirbtuves.

O po slidinėjimo ar vietoje jo - išbandykite kitas žiemos pramogas, kurios tikrai praturtins įspūdžiais atostogas, nesvarbu, atostogaujate su šeima ar antrąja puse. Tai gali būti šiaurės pašvaistės "medžioklė", safaris sniegomobiliais, pasivažinėjimas elnių ar haskių tempiamomis rogėmis, žvejyba ant ledo. O gal praleisti naktį ledo viešbutyje ar "igloo" namelyje, stebint žvaigždėtą dangų?

Slidinėjimo kurortai Suomijoje (Laplandijoje)

Geriausi kurortai šeimai

- Levi: vos 15 min. kelio nuo Kittila oro uosto esantis, spalvingas kaimelis veikia visus metus ir siūlo įvairiausias pramogas visai šeimai. Šalia įrengti keltuvai ir 17 apšviestų trasų - patogu ir leidžia mėgautis žiemos sporto malonumais iki pat vakaro!

- Salla: Visi šiame kurorte esantys viešbučiai ir apartamentai - 5 minutės kelio iki trasų ir keltuvų - puikus pasirinkimas šeimos atostogoms be streso! Be to, vaikams patiks išsilaikyti jojimo elniais teises!

- Ruka: čia daugiausia paslaugų ir atrakcijų siūloma neslidinėjantiems, ir būnant Rukoje neišvengsite susidūrimo gatvėje su... Kalėdu seneliu!

Geriausias kurortas pradedantiesiems - Ylläs, kurio plačiose ir lėkštose trasose įgysite pirmuosius įgūdžius ir užsiauginsite pasitikėjimą savo jėgomis. 

Geriausias kurortas jau čiuožiantiems - Pyhä, kuriame jėgas išbandysite stačiausioje Suomijos mogulo trasoje. 

Slidinėjimo kurortai

Kelionių pasiūlymai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.