Keliautojų užrašai: Kelionė į Justin Bieber Koncertą!

Sukurta: 2016-11-22

Praėjo kiek daugiau nei savaitė, nuo Vilturo kelionės į Justin Bieber koncertą, o įspūdžiai vis dar sklando atmintyje! Tikiu, kad daugelis keliavusių kartu ir buvusių pop dievaičio koncerte dar ilgai svaičios, koks buvo geras koncertas. Nekeista, nes koncertas išties nustebino. [2016.11.22]

Apie koncertą sužinojome dar 2015 metų lapkritį, kai paskambino viena mūsų klientė ir paklausė ar vešim į Justino Bieberio koncertą Lenkijoje. Bilietai tuomet dar net nebuvo paleisti į prekybą, tačiau jau žinojau, kad kelionė sulauks didelio susidomėjimo. Susiradome oficialius bilietų platintojus, pasitvirtinome žinias, kad tikrai koncertas bus, o kalendoriuje apsibraukėme išankstinių bilietų pardavimo dieną. Matyt turėjau kažkokią nuojautą, kad bilietus susems per dieną. Beveik pataikiau, nes kai bilietus paleido į prekybą, sistemos užlūžo, oficialiuose bilietų platintojų puslapiuose susidarė eilės, nusipirkti bilietams. Su lūžtančiu puslapiu ir laukimu eilėse po 20 minučių, pavyko nusipirkti 28-is. Sakėm, ai, užteks, pažiūrėsim kaip seksis pardavimai ir vėliau nusipirksim dar. Aha. Po 4 valandų nuo pardavimų pradžios bilietų nebeliko. Belieber‘iai (past. taip vadinami didžiausi Justin Bieber fanai) nesnaudžia ir iššluoja ‚lentynas“ akimirksniu. Šaunuoliai!

Turiu pripažint, nebuvau didelė Justin‘o fanė ir atmintinai dainų žodžių niekuomet „nekaliau“. Pastarojo albumo dainos – tikrai neblogos, tad keletas dainų buvo įkeltos į asmeninį grojaraštį, tačiau tik tiek, labai naujienų niekuomet nesekiau. Vilturas pardavimus paleido pavasarį, kai baigėsi slidinėjimo sezonas. Viens du, po trijų savaičių gerbėjos ir keletas gerbėjų iš Lietuvos bilietus išpirko ir pas mus, beliko išparduoti likusias vietas autobuse. Sulaukėme daugybės skambučių ir laiškų, daugybės fanų komentarų mūsų Facebook paskyroje. Visi gyveno laukimu, kad greičiau tas išvajotas Lapkritis ateitų!

Taigi taigi, praėjus beveik metams nuo pardavimų didžiausi gerbėjai susirinko kelionei! Iš 46 keliautojų – 43 merginos ir 3 vaikinai. Kelionė į Krokuvą praėjo sklandžiai. Iki arenos atvykome laiku. Turėjome laisvo laiko pasivaikščioti po istorinę Krokuvą, užkąsti ir grįžti prie arenos laukti garsiojo atlikėjo pasirodymo.

Tuomet ir prasidėjo visas "balaganas". Pasirodo, didieji fanai laukė Bieberio su palapinėmis per naktį, kad pirmieji patektų į areną. Kiti susirinko dar ryte. Susidarė neįsivaizduojamo ilgio eilės aplink visą Tauron areną. Didžiausias organizatorių minusas – visiškai nemoka valdyti tokios minios fanų. Nežinia, gal nesitikėjo tokio antplūdžio.. tačiau fanai lauke prastovėjo po kelias valandas, susigrūdę ir nežinodami, kur kuris įėjimas. Stovėjom eilėje valandą. Fanai dainavo dainas prie įėjimo, o žmonių jūra palaipsniui virto visu vandenynu. Eilei nejudant, bandėm prasibrauti prie kito įėjimo – be šansų. Minia dūzgė ir burbuliavo, pradėjo kilt sambrūzdis, kai arenos viduje pasigirdo pirmieji apšildančių grupių akordai. Mes apėjome visus keturis įėjimus, kol galiausiai patekome į vidų. Po 3 valandų laukimo... Kai Justin Bieber jau buvo pradėjęs koncertą. „Ačiū“ koncerto organizatoriams už organizuotumo nebuvimą.

O bet tačiau, įgriuvus į areną visos negatyvios emocijos išgaravo. Arena buvo pilnut pilnutėlė, Justinas traukė savo dainas, aplinkui šoko būrys profesionalių šokėjų, netrūko nei garso, nei šviesų. Bet žinot kuo buvau sužavėta labiausiai? Fanais. Iš tiesų, nei viename prieš tai buvusiame, kitų atlikėjų koncerte, nesu mačius kitų tokių fanų. Atmintinai mokėjo VISŲ dainų žodžius. VISI fanai. Ir iš naujo „Purpose“ albumo, ir iš senesnių. Bieber‘iui nedainuojant, fanai dainavo už jį. Išties, buvo gražu žiūrėti ir atmosfera buvo stebuklinga. Atlikėjas daug bendravo su publika, leido užduoti kelis klausimus ir sulaukdavo daugybės ovacijų pabandęs pasakyti „Aš jus myliu“ lenkų kalba! Justin‘as į Krokuvą atskrido visai prieš koncertą, o fanams paklausus ar patinka Krokuva, atsakė, kad kolkas apžiūrėti nespėjo, bet pažada, kad tai padarys kitą kartą.

Turiu pripažinti, renginys nenuvylė nei minutės ir viršijo lūkesčius. Bieber‘is surengė nuostabų šou, keletą dainų atliko gyvai, grodamas gitara, arba atsisėdęs ant scenos krašto ir laikydamas už rankų savo gerbėjus. Taip pat puikiai pasirodė ir nustebino pats grodamas būgnais – arena ošė!

Justin Bieber koncertas krokuvoje Vilturas

Koncertas truko daugiau nei dvi valandas. Po pasirodymo mačiau daugybę susigraudinusių fanių – tikėkimės iš laimės, o ne dėl to, kad koncertas baigėsi. :) Bus tų koncertų ir Justiną Bieber‘į pamatysim tikrai ne kartą! Po koncerto keliautojai grįžo į autobusą ir miegojo visą naktį. Į Lietuvą grįžome neįtikėtinai greitai ir be ilgesnių sustojimų! Keliautojai, regis, liko patenkinti, o tai – didžiausias Vilturo džiaugsmas.

Sekite naujienas mūsų Facebook ir Instagram paskyrose bei Vilturas.lt puslapyje ir keliaukite kartu į įvairiausius koncertus Europoje! Ateinančią vasarą keliausime į Britų roko grupės Coldplay koncertą, į kurį per savaitę surinkome daugiau nei pusę autobuso keliautojų! Iki kitų kartų Belieber‘iai!

 

Linkėjimai,
Kelionės vadovė, Vaiva!

www.vilturas.lt
+37068517018 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.