Vilturas rekomenduoja: TOP 3*** viešbučiai slidinėjimo kurortuose!

Sukurta: 2016-10-03

Pasaulyje yra tiek daug viešbučių, kad norint išsirinkti vieną tinkamiausią, kartais tenka praleisti daugybę laiko ieškant. Viešbučiai yra tokie įvairūs, kad kartais gali nesusigaudyti, kuris yra geras, švarus ir patogus, o kuriame gali tekti gyventi susispaudus ir pačiam valytis dulkes iš po lovos. Tad siūlome Jums paskaityti šį ir ateinančius mūsų tinklaraščio įrašus, apie Vilturo patikrintus ir klientų pamėgtus viešbučius slidinėjimo kurortuose. [2016.09.30]

„Vienas iš pranašumų apsistoti viešbutyje yra tas, jog gali pabėgti nuo kasdienybės namie“ – George Bernard Shaw

Pasaulyje yra tiek daug viešbučių, kad norint išsirinkti vieną tinkamiausią, kartais tenka praleisti daugybę laiko ieškant. Tuomet susidėliojame savo prioritetus, kryptis, daugmaž pasiskaičiuojame biudžetą ir bandome susiaurinti paiešką, naršydami internete, skaitydami atsiliepimus, žiūrėdami reitingus ir t.t.. Tačiau viešbučiai yra tokie įvairūs, kad kartais gali nesusigaudyti, kuris yra geras, švarus ir patogus, o kuriame gali tekti gyventi susispaudus ir pačiam valytis dulkes iš po lovos.

Tad siūlome Jums paskaityti šį ir ateinančius mūsų tinklaraščio įrašus, apie Vilturo patikrintus ir klientų pamėgtus viešbučius slidinėjimo kurortuose. Serijoje blog‘o įrašų supažindinsime jus su viešbučiais pagal kategorijas: standartiniai (3*, ir 3* superior), pirmos klasės (4*) ir prabangūs (4*superior ir 5*), atsižveldami į mūsų keliautojų pamėgtas ir patikrintas vietas.

Šią savaitę: TOP 3*** viešbučiai slidinėjimo kurortuose!

Hotel Garden 3* superior

Šalis: Italija
Slidinėjimo regionas: Val di Sole – Madonna di Campiglio (150 km susijungiančių trasų)
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Kasmet į šį viešbutį keliauja daugybė mūsų keliautojų, kai kurie jame apsistoja jau ne pirmą kartą ir lieka iš tiesų patenkinti. Viešbučio privalumas – vos 150 m iki slidinėjimo keltuvo (Marilleva 900). Viešbutis nedidelis ir jaukus, priklauso italų šeimai, kurie maloniai sutinka visus viešbutyje apsistojančius svečius ir pasirūpina, kad atostogos būtų malonios. Viešbutyje yra sauna bei turkiška pirtis. Kai kuriomis datomis viešbutis siūlo apgyvendinimą su įskaičiuotais pigesniais slidinėjimo abonementais!
Rekomenduojama: visų tipų keliautojams, mėgstantiems slidinėti ir laiką leisti ramiai, viešbutyje, kadangi artimiausias Mezzana miestelis – ramus ir už 2 km.

Hotel Almazzago 3* superior

Šalis: Italija
Slidinėjimo regionas: Val di Sole – Madonna di Campiglio (150 km susijungiančių trasų)
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Vienas mėgstamiausių mūsų viešbučių! Puikus servisas ir taip pat, nuostabūs ir svetingi šeimininkai! Viešbutis mielas ir jaukus, kambariai šilti ir tvarkingi, įsikūrę dviejuose viešbučio namuose, esančiuose per gatvę vienas nuo kito. Pirmajame pastate yra sveikatingumo centras su baseinu ir pirtimis, restoranas ir nedidelis baras, įsikūrę standartiniai kambariai. Antrasis pastatas – naujesnis, jame yra naujai įrengtų kambarių tiek poroms, tiek didesnėms šeimoms su vaikais, taip pat yra pusryčių valgomasis. Iki keltuvo kasdien veža viešbučio shuttle autobusiukas.

Residence La Locanda 3*

Šalis: Italija
Slidinėjimo regionas: Pinzolo – Madonna di Campiglio (150 km susijungiančių trasų)
Maitinimas: BB, pusryčiai

Klientų pamėgta rezidencija, siūlanti dviejų tipų apgyvendinimą: apartamentuose be maitinimo arba standartiniuose kambariuose su pusryčiais. Itin patogi vieta, 700 m iki slidinėjimo keltuvo, Pinzolo miestelio pakraštyje. Viskas pasiekiama pėsčiomis, o nemėgstantiems pasivaikščiojimų, skibus‘o stotelė prie pat rezidencijos. Madonna di Campiglio kurortas yra sujungtas su Pinzolo trasomis keltuvu, ir paties Pinzolo trasos smagios, čia mažiau žmonių, o prie keltuvų eilių beveik nebūna. Miestelis gražus ir nedidelis, yra keletas barų, restoranų bei parduotuvių.

Hotel Alaska 3* superior

Šalis: Italija
Slidinėjimo regionas: Val Gardena – Sella Ronda
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Visiems norintiems išbandyti Val Gardenos regioną su Sella Ronda žiedu, puiki vieta apsistoti – Alaska viešbutis. Esame buvę ne kartą ir tikrai kaskart malonu grįžti. Vienas didžiausių patogumų, jog viešbutis įsikūręs slidinėjimo trasoje, tad išėjus pro duris belieka čiuožti! Selva Gardena miesto centras vos už 500 m nuo viešbučio, tad taip pat patogu išeiti pavakaroti į miestelį. Kambariai tvarkingi ir puikiai prižiūrimi, viešbutyje veikia pirčių zona, kur puikiai pailsėsite po slidinėjimo dienos!

Hotel Weismayr 3*

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Bad Gastein
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Puikus pasirinkimas norintiems paprasto ir nebrangaus viešbučio su pusryčiais ir vakarienėmis. Viešbutis realiai yra Bad Gastein miesto centre, iki keltuvo veža nemokamas skibus‘as. Kambariai tvarkingi, nedideli. Viešbutyje yra sauna ir baseinas. Kurortas itin gražus, miestelis mielas akims, puikus pasivaikščiojimams, mėgstantiems pasilinksminti ir apskritai visiems mėgstantiems smagias ir aktyvias atostogas. Kurorto trasos tiks labiau pažengusiems slidininkams ir snieglentininkams.

Hotel Skirast 3*

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Kirchberg - Kitzbuhel
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Vienas populiariausių viešbučių mūsų klientų tarpe. Labai pamėgtas dėl viešbučio vietos prie pat slidinėjimo trasos, išskirtinės tvarkos, svetingumo – skanus maistas, erdvūs kambariai, puikus SPA centras su sauna ir baseinu. Tiks mėgstantiems laiką ramiai leisti viešbutyje arba pasivaikščioti, kadangi iki Kirchberg miestelio centro – 3,5 km.

Hotel Hubertushof 3*

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Saalbach  - Hinterglemm
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Norintiems išbandyti šį nuostabų slidinėjimo regioną, rekomenduojame apsistoti viešbutyje Hubertushof. Tai puikus 3* viešbutis, pačioje geriausioje vietoje, per gatvę nuo slidinėjimo keltuvo! Hinterglemm miesto centras vos už 100 m. Viešbučio kambariai pakankamai erdvūs ir tvarkingi, o po slidinėjimo dienos galima atsigauti SPA centre su pirtimis.

Hotel Almerwirt 3*

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Maria Alm
Maitinimas: AI (Light), viskas įskaičiuota (pusryčiai, pietūs ir vakarienės + alus ir vynas vakarienių metu)

Viešbučio išskirtinumas – viskas įskaičiuota maitinimas, kas yra pakankamai retas slidinėjimo kurortuose. Viešbutis nėra didelis, kambariai išsidėstę dviejuose pastatuose, priestate yra pirčių zona ir nedidelis baseinas. Iš viešbučio lengvai nuvyksite iki Maria Alm slidinėjimo keltuvo, esančio už 300 m ir susijungiančio su visu Hochkoenig slidinėjimo regionu. Taip pat, puiki vieta, kadangi lengvai galima nuvykti paslidinėti į Saalbach-Hinterglemm slidinėjimo kurortą.

Hotel Silvretta 3*

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Kappl - Ischgl
Maitinimas: HB

Dar vienas slidininkų pamėgtas viešbutis, priklausantis garsiajam Išglo regionui! Puikus pasirinkimas visiems, norintiems išbandyti prabangų slidinėjimo kurortą, tačiau nenorintiems permokėti. Regiono trasos išsidėstę 4 „zonose“ – Išglas kartu su Samnaunu (Šveicarijos teritorija), Galturas, Kappl ir See. Silvretta viešbutis yra įsikūręs prie Kappl trasų, iki jo galima parčiuožti slidėmis. Norintiems slidinėti Išglo trasose (už 7 km), prie pat viešbučio stoja skibuss‘as ir per kelias minutes jūs jau ten! Kambariai tvarkingi, o maistas puikus! Po slidinėjimo, jėgas galite atgauti viešbutyje esančiose pirtyse. Rekomenduojame!

Jei norite apsilankyti viename iš šių viešbučių siųskite mums užklausą ir spauskite ČIA.

Slidinėkit ir gyvenkite tik geriausiuose viešbučiuose!
Visuomet Jūsų,
Vilturas!

www.vilturas.lt
vaiva@vilturas.lt
+37068517018

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.