Slidinėjimas Lietuvoje - VEIKIA!

Sukurta: 2021-02-08

Džiugios naujienos slidinėjimo bendruomenei - vasario pradžioje Lietuvos slidinėjimo centrai pradeda savo veiklą!

Jei mes negalime nuvykti į kalnus – kalnai ateina pas mus! Visą slidininkų bendruomenę TIKRAI pradžiugino naujienos apie lauko slidinėjimo centrų atidarymą. Taip, mes nesame Alpių, Pirėnų ar  Karpatų šalis, tačiau pomėgis ar net sakyčiau – priklausomybė šiai veiklai gana stipriai įsišaknijusi lietuvių širdyse. Ir ne be pagrindo – apie teigiamą slidinėjimo poveikį žmonių psichinei sveikatai PAGALIAU prakalbo ir psichologai, kam įdomu – straipsnis čia. Na, mes ir be psichologų pagalbos tai žinome, tačiau smagu, kad mokslininkai slidinėjimo naudą gali aprašyti įmantriais terminais!

Pirmieji Lietuvoje trasas slidininkams paruošė Liepkalnio entuziastai. Kitaip šių aktyvių ir nenuleidžiančių rankų žmonių ir nepavadinsi – kaip ir daugelis kitų verslų šiuo metu, Liepkalnis laikosi tik ant tikėjimo savo veikla ir vilties, kad laikai keisis Į GERĄ. Nuoširdžiai dėkojame ir reiškiame pagarbą!

Tiems, kas dar neišbandė – Liepkalnio atmintinė:

Bilietai parduodami tik iš anksto, internetu, nuoroda čia . 1 val. ir 2 val. slidinėjimo bilietai kainuoja nuo 13 iki 25 Eurų.  Bilietų paklausa didelė, tačiau visada galima jų įsigyti dienai ar dviems į priekį. Įsigytą bilietą nuvykus į vietą reikės pakeisti į skipas’o kortelę. Šiuo metu Liepkalnyje veikia visos 10 trasų ir 10 keltuvų. Sniegas natūralus, jo pakanka, tiesa, paspaudus šaltukui ar pakilus vėjui – šaltoka, o kai kavinė neveika – nėra kur sušilti. Prie keltuvų dirba paslaugūs darbuotojai, kurie padeda mažiau patyrusiems “susidoroti su bugeliukais”. Eilių praktiškai nėra, žmonių ant kalno taip pat nedaug. Išvada: kas dar nebandėte – čiupkite slides ar snieglentes (tiesa, įrangą reikia turėti savo, nes nuomos punktas nedirba) – ir į trasą!

Saugumo reikalavimai: 

- burną ir nosį dengiančios kaukės privalomos visiems vyresniems nei 6 m.;

- eilėse prie keltuvų ir slidinėjant privaloma laikytis 3-5 m atstumo;

- draudžiama būruotis.

Nesilaikant taisyklių, darbuotojai gali anuliuoti jūsų bilietą.

Įkandin Liepkalnio, vasario 6 d. kiti slidinėjimo centrai taip pat pradėjo darbą - Lietuvos žiemos sporto centras Ignalinoje, Mortos kalns Plungėje, Aukštagirės kalnas Šilalėje, Utrių kalnas Klaipėdos rajone, Kalitos kalnas Anykščiuose. 

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.