Kruizai – kodėl verta rinktis atostogas ant vandens?

Sukurta: 2018-04-03

Dažnai girdžiu: "Kruizinės kelionės tik pensininkams, kai pasensiu, tada ir keliausiu kruiziniais laivais". Galiu jums smarkiai paprieštarauti! Kruizinės kelionės yra skirtos visiems, norintiems pažinti, pailsėti ir atrasti, kažką naujo ir nepatirto! Kruizai yra visiems - nuo šeimų su vaikais, jaunimo kompanijų, porų, draugų iki senjorų! Tai plaukiojantys miestai su viskuo, ko reikia nepamirštamoms atostogoms! Plačiau apie keliones su MSC kruizais.

Apie MSC Kruizų kompaniją

MSC Kruizai – yra didžiausia pasaulyje privati kruizų kompanija, lyderiaujanti Europoje ir Pietų Amerikoje. Šios kompanijos kruizai visus metus plaukioja Viduržemio ir Karibų jūrų regionuose, o taip pat siūlo sezoninius pasiūlymus Šiaurės Europoje, Atlanto vandenyne, Pietų Amerikoje, Pietų Afrikoje, Kinijoje bei Jungtiniuose Arabų Emiratuose ir Sir Bani Jaso saloje.

MSC kompanijos pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Šveicarijoje, Ženevos mieste, su giliomis Viduržemio jūros regionų šaknimis. Kompanija vien 2016 metais aptarnavo 1,8 mln. keliautojų. Iš viso šioje kompanijoje dirba daugiau nei 17,000 darbuotojų, o kruizų atostogas galima įsigyti 67 valstybėse visame pasaulyje.

MSC laivynas

“MSC kruizai” šiuo metu turi 14 laivų, įrengtų pažangiausiomis ir naujausiomis technologijomis. Tai vienas “jauniausių” jūros laivynų pasaulyje. Laivynas buvo suformuotas 2003 metais, investavus 6 milijardus JAV dolerių, kuriam pasiteisinus, kompanija nusprendė pradėti antrąją investavimo fazę, iki 2026-ųjų išsiplečiant iki 24 mega-kruizų.

 • Naujausias iš 14-os laivų – MSC Seaside, “paleistas” į jūrą 2017-ųjų gruodį, pakeitė kruizinių laivų dizaino taisykles, sujungdamas vidaus ir lauko zonas su jūra. Jau netrukus, 2018-ųjų birželį, į plačiuosius vandenis išplaukia dar vienas mega-laivas – MSC Seaview, talpinantis net 5119 keleivių. MSC Meraviglia kruizas, išleistas 2017-taisiais metais, buvo didžiausias Europoje statytas laivas, priklausantis Meraviglia Class. Dar 2 laivai MSC Bellissima ir MSC Grandiosa, pirmieji Meraviglia-Plus laivai bus baigti statyti 2019-tais ir 2020-tais metais.
 • 4 laivai priklausantys Fantasia Class - MSC Preziosa (2013), MSC Divina (2012), MSC Splendida (2009) ir MSC Fantasia (2008) – yra dideli ir modernūs kruizai, 333 m ilgio ir 38 m pločio. MSC Preziosa patenka į 5 geriausių kruizinių laivų pasaulyje sąrašą, MSC Divina – gali apgyvendinti 4345 svečius, o MSC Splendida ir MSC Fantasia po 4363 keleivius.
 • Musica Class tipo laivai MSC Magnifica (2010), MSC Poesia (2008), MSC Orchestra (2007) ir MSC Musica (2006), talpina po 3200 svečių.
 • Laivyną galutinai užpildo mažesni kruiziniai laivai, priklausantys Lirica Class tipui, kaip MSC Sinfonia (2005), MSC Armonia (2004), MSC Opera (2004) ir MSC Lirica (2003), kiekvienas talpinantis po 2000 svečių.

MSC Kruizų kompanijos misija yra padėti keliautojams atsipalaiduoti per atostogas, nuo minutės, kai užsisakote kelionę iki kol išlipate iš laivo po atostogų, tuo pačiu sukuriant gražiausius prisiminimus.

Plaukiojantys atostogų miestai

Kruizinės atostogos yra skirtos visų tipų keliautojams, šeimoms su vaikais, poroms, jaunimui, draugų kompanijoms, senjorams ir visiems norintiems pažinti, pailsėti, papramogauti ir pamatyti daugiau.

Atostogų trukmę ir kryptį galite išsirinkti iš daugybės variantų mūsų Vilturo kruizų paieškos puslapyje. Trukmė gali būti standartinė 6-7 naktų, trumpesnė, kaip 3 naktų arba ilgesnė 10, 15 naktų. Viskas priklauso, nuo Jūsų norų ir galimybių. Kelionėms galite pasirinkti įvairiausias atostogas Viduržemio, Karibų jūrose, Šiaurės Europoje, Atlanto vandenyne, Pietų Amerikoje, Pietų Afrikoje, Kinijoje bei Jungtiniuose Arabų Emiratuose ir Sir Bani Jaso saloje. Kompanija siūlo daugiau nei 1000 kelionių krypčių, o MSC kruiziniai laivai aplanko šimtus įvairiausių pasaulio uostų, su kerinčia istorija, neužmirštamomis tradicijomis, įvairiaspalviais miestais ir persipynusiais virtuvės skoniais.

Kruizų privalumai

 • Vieną kartą išsikrauni lagaminus ir aplankai daugybę miestų per vienas atostogas
 • Ultra-modernūs kruiziniai laivai – tarsi plaukiojantys kurortai, kai gyveni “miesto centre”, su pramogomis, restoranais, kavinėmis, SPA centrais ir parduotuvėmis vos už keletos žingsnių.
 • Veikla ir pramogos – peržengiančios vaizduotės ribas. Viskas nuo sportinės veiklos, SPA paslaugų, filmų baseine, įspūdingų gyvų pasirodymų, diskotekų, video žaidimų, 4D kino, F1 simuliatoriaus, menų ir rankdarbių workshop’ų, šokių pamokų, jogos, iki įvairiausių šalių virtuvių patiekalų aukščiausios klasės restoranuose.
 • Viskas, ką jums reikės padaryti, tai pasirinkti norimą datą, laivą, pageidaujamą kajutę ir papildomų paslaugų paketus, kaip gėrimai, ekskursijos ir daugybė kitų pasiūlymų. Tuomet, tiesiog atsipalaiduosite ir galėsite mėgautis atostogomis jūroje!
 • Norintiems romantikos, MSC siūlo įvairiausias paslaugas nuo pusryčių į lovą, gurmaniškų vakarienių, poros masažo, atskirų nišinių erdvių pasimėgauti saulės voniomis, vėliau išgeriant putojančio vyno ir mėgaujantis šokolade pamirkytomis braškėmis.
 • Keliaujantiems su šeima – MSC skirs dėmesį visiems nuo kūdikių iki suaugusių. Vaikų ir paauglių programa su įvairiausiais užsiėmimais ir pramogomis, netgi yra gavusi pasaulinį apdovanojimą.
 • Keliaukite su būriu draugų – kruizai yra puiki vieta keliauti kompanijoms, o taip pat susirasti naujų draugų. Tai vieta, kur sutiksite daugybę įvairiapusiškų žmonių iš viso pasaulio.

Išskirtiniai MSC Kruizų pasiūlymai

Keliaujantiems su šeima, MSC taiko išskirtines nuolaidas vaikams, keliaujantiems su 2 pilnai mokančiais ir kartu keliaujančiais suaugusiais. 11 metų ir jaunesni vaikai – tokiu atveju keliauja nemokamai (mokami tik papildomi mokesčiai, uosto mokesčiai, skrydžiai, pervežimai ir kiti, su kruizu nesusiję mokėjimai). Taip pat siūlomi išskirtiniai pasiūlymai “žemo ir vidutinio” sezono metu vaikams nuo 12 iki 17 metų, kai kruizų kompanijai patvirtinus, jie taip pat gali keliauti nemokamai, jei keliauja su dviem pilnai mokančiais suaugusiais.

Dažnai kompanija skelbia įvairiausias akcijas ir išpardavimus: žiemos, pavasario, vasaros, rudens, du kruizai už vieno kainą ir panašiai.

Norintiems geriau pažinti aplankomus uostamiesčius MSC kruizai siūlo įvairiausias ekskursijas krante, atitinkančias kiekvieno skonį. Ekskursijas reikia išsirinkti ne vėliau kaip prieš 3 dienas nuo kruizo išvykimo.

Kas įskaičiuota į kruizo kainą?

 • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kajutėje
 • Pilnas maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė
 • Įvairūs užsiėmimai laive: grupiniai žaidimai, varžybos, užduotys, menai ir rankdarbiai ir kita aktyvi veikla.
 • Vaikų ir paauglių klubai
 • 24 valandų kambarių aptarnavimas, norintiems užsisakyti papildomų gėrimų, užkandžių ar gauti papildomos informacijos
 • Sporto centras – su panoramine sporto sale, betkuriame MSC laive
 • Biblioteka su skaitykla
 • Įėjimas į kazino
 • Naktiniai klubai ir diskotekos
 • Brodvėjaus stiliaus pasirodymai, nuo muzikos rečitalių iki dramatiškų spektaklių. Kai kuriuose laivuose į vakarinius pasirodymus reikia iš anksto užsisakyti vietą registratūroje, tačiau betkokiu atveju, jie yra nemokami.

Papildomos paslaugos:

 • Ekskursijos atvykus į uostus
 • MSC Aurea SPA masažai, grožio ir sveikatinimo procedūros
 • Interneto kavinė
 • Grožio salonas
 • Asmeninis treneris
 • Specialios treniruočių programos, kaip aerobika, pilates arba joga
 • Apsipirkimas parduotuvėse
 • Gėrimai: gaivieji ir alkoholiniai gėrimai nėra įskaičiuoti į kelionės kainą, išskyrus jei renkatės Aurea ir MSC Yacht Club paketus. Taip pat galima užsisakyti gėrimų paketus atskirai.
 • WiFi

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Nuvykimas į išvykimo uostą (jei reikalingas skrydis, pervežimas ar nakvynė prieš/ po kelionės, galima užsisakyti papildomai);
 • Valstybiniai mokesčiai, uosto mokesčiai
 • Draudimas, vizos
 • Aptarnavimo mokestis/ arbatpinigiai (dažniausiai mokamas kelionės pabaigoje)
 • Papildomos paslaugos (žr. Aukščiau)
 • Asmeninės išlaidos, pirkiniai, suvenyrai ir pan.

Keliaujantiems ne pirmą kartą MSC kruizais, tam tikroms kelionėms yra taikomos papildomos nuolaidos, o pasinaudojus akcijomis ar išskirtiniais pasiūlymais, galima nebrangiai aplankyti gražiausius pasaulio miestus.

Viena išskirtiniausių ateinančių MSC kelionių – 2020-tais metais organizuojamas MSC kruizas aplink pasaulį!

MSC Magnifica kruizinis laivas – 117 dienų atostogų – 43 išskirtiniai uostai – 23 aplankomos šalys – 5 kontinentai – 15 nemokamų ekskursijų

Kelionė prasideda 2020 sausio 4 dieną, Romoje! Kelionės metu aplankant Italiją, Prancūziją, Ispaniją, Portugaliją, Žaliojo Kyšulio salas, Braziliją, Argentiną, Urugvajų, Čilę, Peru, Prancūzų Polineziją, Kuko salas, Naująją Zelandiją, Australiją, Naująją Kaledoniją, Papua Naująją Gvinėją, Indoneziją, Singapūrą, Malaiziją, Šri Lanką, Indiją, Omaną ir Jordaniją.

Per beveik 4 mėnesius galima pamatyti išskirtinius miestus ir aplankyti vietas, kur jau senai svajojote nuvykti! Kelionės pardavimai jau prasidėję, tačiau laisvų kajučių dar yra!

O norintys pradžiai pabandyti "piratišką" gyvenimą jūroje, ar bent jau savaitės atostogas, kreipkitės! Mes pasiruošę Jums pasiūlyti geriausią atostogų pasiūlymą, ne tik su vaizdu į jūrą, bet ir su "vaizdu į sausumą". :) 

Jūsų Vilturas!
Užsisakyk: http://www.vilturas.lt/lt/kruizu-bilietai 
El. paštu: vaiva@vilturas.lt 
Telefonu: +37068517018

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.