Vilturas veža: Kelionė į Eurobasket 2017 krepšinio čempionatą Tel Avive

Sukurta: 2017-04-21

Turėjom pakilimų, turėjom ir nuosmukių, 11 kartų buvom apdovanoti medaliais Pasaulio, Europos čempionatuose ir Olimpinėse varžybose, visa tai išgyvenome kartu. Kartu laimėjome, kartu pralaimėjome, kartu džiaugėmės ir kartu nepasidavėme, kartu kovojome ir buvome geriausi. Neleisk kaimynui vienam palaikyti savo komandos! Būkime vieningi, mes skrendame, ar tu kartu? Šį kartą, puikiai deriname vasaros atostogas nuostabiuose Tel Avivo paplūdimiuose su šeima ir draugais, o tuo pačiu vieningai su būriu krepšinio fanatikų palaikome Lietuvos rinktinę, net 5 grupės varžybose! Plačiau apie tokio tipo keliones ir išskirtinę atmosferą! [2017.04.21]

Kelionė į Eurobasket 2017 krepšinio čempionatą Tel Avive

Kokios kelionės tikėtis?

Įsivaizduokite, keliaujate su šeima ir draugais, arba su kolegomis. Tiesioginiu skrydžiu atskrendate iš Vilniaus į saulėtąjį Tel Avivo miestą Izraelyje. Prasideda tikros atostogos. Super-skaidri Viduržemio jūra, balto smėlio paplūdimiai, karštos dienos ir siautulingos naktys. O tuo pačiu, visame mieste dūzgia tūkstantinės minios bendraminčių krepšinio fanų! Juk lietuviai – pati vieningiausia tauta, kai kalba eina apie krepšinį! Tuomet mes tampame religingi, ir koja kojon, kartu su krepšinio rinktine žengiame į pergales! Ar jaučiate tą virpuliuką, kai tūkstantinė minia lietuvių, susirenka krepšinio arenoje, visi pasipuošę žaliais marškinėliais ir kita lietuviška atributika, visi vieningai skanduoja Lietuvos vardą, visi vieningai džiaugiasi kiekvienu tašku ir visi vieningai nušvilpinėja varžovus. Visa sukuriama atmosfera yra tiesiog magiška, kai arena gaudžia, griaudėja būgnų garsai ir liejasi emocijos! Kai sukryžiavę pirštus meldžiamės visiems dievams už pergales ir sėkmę. Taip, visa tai tik viršūnėlės visų emocijų, kurias patirsime keliaudami kartu, vieningai iki pergalių.

[Pasiūlymus į Eurobasket rasite ČIA]

Kur atostogaujame? Koks yra Tel Avivas?

Tel Avivas, tai pasaulinis miestas, vienas svarbiausių finansinių centrų pasaulyje. Vidurio Rytuose, Tel Avivas yra trečias ekonomiškai stipriausias miestas po Abu Dabio ir Teherano. Miestas kasmet sulaukia daugiau nei milijono tarptautinių turistų. Tel Avivas turi gyvybingą naktinį gyvenimą ir kartais dar yra vadinamas ‘niekad nemiegančiu miestu ‘  arba ‘vakarėlių sostine’, čia vyrauja judri atmosfera ir garsus 24 valandų kultūrinis gyvenimas.

Vilturo kelionės išskirtinumas – pilnas kelionės paketas !

Ką reiškia, pilnas kelionės paketas? Tai reiškia, kad viskuo pasirūpinsime už jus, nes į kelionės paketo kainą yra įskaičiuotas tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Tel Avivą ir atgal. Atskridus mes jus nuvešime į viešbutį, o kai reikės skristi namo ir paimsime atgal į oro uostą. Gyvensite, kaip kas norite, viešbučių pasirinkimas išties platus, o tautiečių bus išties nemažai, tad tikrai nesijausite vieniši – norite pigiau, renkatės ekonomišką variantą, norite prabangiau – gyvenate viešbutyje ant jūros kranto, kur net eiti niekur nereikės, užteks atostogauti. O taip pat, nereikės rūpintis ir ieškoti, kur įsigyti bilietus į krepšinio varžybas, kadangi Vilturo pasiūlymuose į paketą įskaičiuoti ir 3-čios kategorijos bilietai į visas 5 Lietuvos rinktinės varžybas, vyksiančias Tel Avivo “Menora Mivtachim” arenoje. Norite aukštesnės kategorijos bilietų? Ne problema, pasiūlysime ir juos. Atvykus į tokią gražią šalį, kaip Izraelis, būtų nuodėmė nepakeliauti po apylinkes – laisvomis dienomis siūlysime ekskursijas į Jeruzalę, Galilėją arba prie Negyvosios jūros. Juk per atostogas svarbiausia patirti kuo daugiau gražių akimirkų, o atostogos turi būti neužmirštamos!

Apgyvendinimas visiems turistų tipams

Vilturas paruošė pasiūlymus visiems turistų tipams, nuo ekonominio varianto gyvenant hostelyje su draugais, gyvenimo apartamentuose, turistiniame viešbutyje miesto centre, pirmos klasės viešbučių norintiems aukštesnės kokybės iki prabangių viešbučių ant jūros kranto, dvelkiančių prabanga ir visišku patogumu. Betkuriuo atveju, pasirinkimas yra tikrai didelis ir rasime Jums tinkamiausią variantą, pagal jūsų norus ir kišenę.

Kokia kaina ? Kaip užsakyti ? Kas, jei neturiu laiko taip ilgai atostogauti? Arba noriu atostogauti dar ilgiau ?

Viskas suderinama pagal Jūsų poreikius ir norus.

Ekonominio varianto gyvenant hostelyje keturiese kaina asmeniui gaunasi 760 EUR.       
Jei pageidaujate gyventi apartamentuose, skaičiuojant apgyvendinimą taip pat keturiese, pasiūlymų kainos prasideda nuo 920 EUR/asm.   
Norintiems gyventi miesto centre, turistiniame 3* viešbutyje su pusryčiais, pasiūlymai prasideda nuo 1132 EUR/asm, gyvenant dviese, o pirmos klasės 4* viešbutyje, pilno paketo kainos bus apie 1279 EUR.               
Jei pageidaujate prabangių atostogų, su aukščiausios klasės viešbučiu ant jūros kranto, Luxury paketas kainuos apie 1579 EUR/asmeniui.

Norite trumpesnės arba ilgesnės trukmės atostogų? Norite keliauti su būriu draugų ar kolegų? Klauskite, kreipkitės, mes pasiruošę parengti pasiūlymus konkrečiai Jums ! Nes betkokiu atveju, kuo daugiau mūsų susirinks, tuo smagesnė kelionė nusimato !

Koks planas ?

8 dienos poilsio, nuotykių, nuostabios šalies pažinimo ir išprotėjusio krepšinio !

2017.08.31 d. skrydis Vilnius - Tel Aviv (Wizzair 06:20-10:10)
Pasitikimas oro uoste, pervežimas į pasirinktą viešbutį. Rungtynės Lietuva-Gruzija.
2017.09.01 d.  pusryčiai viešbutyje, laisva diena,  kurios metu siūlome rinktis vieną iš ekskursijų.
2017.09.02 d.  pusryčiai viešbutyje, laisvas laikas, kurio metu siūlome rinktis vieną iš ekskursijų.
Rungtynės Lietuva-Izraelis
2017.09.03 d.  pusryčiai viešbutyje, laisvas laikas. Rungtynės Lietuva-Italija.
2017.09.04 d.  pusryčiai viešbutyje, laisva diena,  kurios metu siūlome rinktis vieną iš ekskursijų
2017.09.05 d. pusryčiai viešbutyje. Rungtynės Lietuva-Ukraina
2017.09.06 d. pusryčiai viešbutyje. Rungtynės Lietuva-Vokietija
2017.09.07 d.  ankstyvi pusryčiai viešbutyje, pervežimas viešbutis - oro uostas, skrydis Tel Aviv-Vilnius (Wizzair 11:05-15:10)

Kas dažniausiai renkasi tokio tipo keliones?

Šeimos su vaikais, norinčios paatostogauti, o tuo pačiu supažindinti vaikus, su ta uždegančia krepšinio sirgalių atmosfera !
Draugų kompanijos, mėgstančios vakarėlius, atostogas prie jūros ir dievinančios krepšinį !
Įmonės  - jų darbuotojai, vadovai ir lojalūs klientai, nes tai puikus būdas parodyti dėkingumą už bendradarbiavimą ir dar labiau susibendrauti!
Mūsų mylimi emigrantai, norintys su tautiečiais vieningai ir draugiškai palaikyti Lietuvą !
Visi mėgstantys nuotykius
Visi mėgstantys pažinti naujus kraštus
Visi mėgstantys krepšinį ir mylintys bei palaikantys savo šalies rinktinę !

[Pasiūlymus į Eurobasket rasite ČIA]

Skambinkite (+37068512107 Natalija, +37069932297 Dalius, +37068517018 Vaiva)              
Rašykite : info@vilturas.lt

Mes už pergales kartu !
Jūsų Vilturas


 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.