Vilturas rekomenduoja: geriausi viešbučiai Kipre

Sukurta: 2020-10-27

Kipro sala – geriausia vieta rudens atostogoms, nes tokio palankaus klimato vėlyvą rudenį nerasite niekur kitur Europoje!

Kipro sala – geriausia vieta rudens atostogoms, nes tokio palankaus klimato vėlyvą rudenį nerasite niekur kitur Europoje! Kipre praleidome 2 savaites, spalio viduryje – oro temperatūra stabiliai 30 laipsnių dieną, apie 24 vakare, jūros vandens temperatūra – apie 25 laipsnius.

Lapkritį oras kiek atvėsta, tačiau dienos temperatūra lieka gana aukšta, apie 27 laipsnius, taigi lepintis malonia šiluma galima visa lapkričio mėnesį.

Kaip atrodo Kipras pandemijos laikotarpiu? Turistų žinoma mažiau, nei įprastai, tačiau jų tikrai yra. Labai daug užsieniečių atvyksta į Kiprą ilgesniam laikotarpiui – mėnesiui ar net ilgiau, nes epidemiologinė situacija, kad ir prastėjanti, išlieka gana gera, sergamumas nėra didelis, o palankus oras bei svetinga daugiakalbė ir daugiakultūrė aplinka leidžia komfortiškai leisti laiką šioje nedidelėje nuostabioje saloje.

Turistai Kipre nepatiria didelių nepatogumų. Viešosiose erdvėse (parduotuvėse, prekybos centruose, biuruose, viešbučio bendrose patalpose), taip pat kavinėse ir restoranuose įeinant privaloma dėvėti jau visiems įprastas nosį ir burną dengiančias kaukes. Naktinių klubų darbo laikas sutrumpintas – jie dirba iki vidurnakčio ir juose neleidžiama šokti, tik sėdėti prie staliukų.

Pandemijos laikotarpiu pastebima viena tendencija – atostogoms turistai renkasi pačius geriausius viešbučius! Kipras ne išimtis – čia geriausi ir prabangiausi viešbučiai visiškai pilni arba beveik pilni.

Dauguma prabangių viešbučių yra įsikūrę Limasolyje, ant jūros kranto, keletą kilometrų atstumu nuo kurorto centro.

Geriausią įspūdį paliko FOUR SEASONS BEACH HOTEL – neįkyriai prabangus ir elegantiškas, nuostabiai apželdintas, skambantis lengva atpalaiduojančia muzika ir kvepiantis puikių valgių bei lengvu gėlių aromatu. Vienintelis nepatogumas – kiek per mažas viešbučiui priklausantis paplūdimio plotas. Viešbutyje jaučiasi prabanga, ramybė, gražūs kambariai ir dekoras. Aukštas aptarnavimo lygis, skanus maistas.

Kitas ne mažiau garsus penkiažvaigždis AMARA HOTEL – prabangus, bet kiek šaltoko interjero, kuriame dominuoja jūros ir smėlio spalvos (pilka, metalinė, rusva, gelsva, auksinė); . Vaikštant po didelę viešbučio teritoriją ir puikiai išplanuotas vidaus erdves, jautiesi, lyg būtum pasiklydęs kopose prie jūros… Šio viešbučio numeriai turi didelius langus, žvelgiančius į Viduržemio jūrą, Tauro kalnus ar išpuoselėtą viešbučio aplinką. Personalas ypač mandagus ir draugiškas, be galo paslaugūs, visad besišypsantys, nuotaikingi. Švara viešbutyje taip pat nepriekaištinga tiek kambariuose, tiek visoje viešbučio teritorijoje. Maisto asortimentas begalinis, visko išragauti per atostogas neįmanoma, kiekvieną dieną vis kitokie patiekalai.

Nerūpestingoms atostogoms kokybiškoje aplinkoje reikėtų rinktis AMATHUS BEACH HOTEL – tarsi didelis nuostabiai prižiūrėtas sodas, įsikūręs šalia smėlio paplūdimio. Nuo atvykimo iki atostogų pabaigos lydės paslaugus ir besišypsantis personalas. Nuostabi vieta poilsiui, malonumui ir viešnagei. Puikūs pasirinkimas šeimoms su vaikais (mini chalatai, vaikų meniu ir vaikų klubas). Baseinai suaugusiems ir vaikams.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.