Vilturas rekomenduoja: ALDEMAR grandinės viešbučiai

Sukurta: 2017-05-09

Štai atėjo metas susipažinti su dar viena keliautojų pamėgsta viešbučių grandine. Šį kartą supažindinsime Jus su Graikijos salose esančiais "ALDEMAR" grandinės viešbučiais. Kerinčios Graikijos salos Kreta ir Rodas, bei viešbučiai, kurie atitiks visų keliautojų poreikius! [2017.07.05]

„Aldemar“ grandinė yra viena lyderiaujančių viešbučių grandinių visoje Graikijoje. Viešbučiuose gali apsistoti iki 5‘500 atostogautojų, o visame tinkle dirba net 1‘800 darbuotojų. Strategiškai pasirinktos viešbučių vietovės, išskirtinis dizainas bei dažnas viešbučių atnaujinimas, bei naujų viešbučio dalių pristatymas, garantuoja aukšto lygio atostogas. Svetingumo srityje, Aldemar yra viena dinamiškiausių viešbučių grandinių Graikijoje.

Paplūdimys Kretoje

Aldemar Kreta

Kreta yra viena didžiausių Graikijos salų, kurios plotas yra 8‘336 km2. Salą juosia 1‘100 km paplūdimių, o čia gyvena apie 600‘000 gyventojų. Kreta yra laikoma viena labiausiai klestinčių Graikijos vietovių. Salos išsivystymą lėmė puiki geografinė lokacija, klimatas, gamtos įvairovė bei unikalus kultūrinis ir istorinis paveldas. Kreta yra žinoma dėl įspūdingų kalnų grandinių ir ilgų smėlio paplūdimių pereinančių į gilią žydrą jūrą. Klimatas ir Kretos geografinė padėtis yra puiki čia besivystantiems laukinės gamtos gyventojams. Aukštuose kalnuose ir net trylikoje tarpeklių galima rasti daugiau nei 100 skirtingų rūsių augalijos ir gėlių.

Kretos sala

Aldemar Royal Mare

Hersonisos gyvenvietėje įsikūręs 5 žvaigždučių viešbutis puikiai apibendrina Kretos svetingumą. Šiame viešbutyje rasite viską, ko reikia prabangioms atostogoms, nuo daugybės pramogų ir patogumų iki aptarnavimo kokybės, kurių galima tikėtis iš aukštos klasės viešbučio. Įspūdingi jūros vaizdai, iki detalių sutvarkyti sodai, turkio spalvos baseinai ir privatus paplūdimys – visa tai supa poilsio oazę ir geriausią pasaulyje „Thalasso & SPA Centre“ sveikatingumo centrą pasaulyje. Viešbučio teritorijoje galite mėgautis teniso kortais, ar pasilepinti išskirtine Kretos virtuve viešbučio restoranuose.

Aldemar Royal Mare viešbutis

Aldemar Knossos Royal

Idiliškas šeimos viešbutis – įsikūręs jaukioje vietovėje. Viešbutis maudosi saulės spinduliuose, o ramios Egėjo jūros bangos skalauja įspūdingo paplūdimio krantus. Minojiečių stiliaus architektūra sujungta su nesenai atnaujintais kambariais, žėrinčiais baseinais ir vešliais sodais, lengvai sukurs tobulą atostogų nuotaiką. Kad ir ką nuspręstumėte veikti atostogų metu – padeginti kalorijas viename iš sporto kompleksų ar ramiai pasišiltyti ant gultų prie baseino, ilsėtis būnant tikriems, jog jūsų vaikai smagiai leidžia laiką mini klube - „Knossos Royal“ yra geriausia vieta puikioms atostogoms.

Aldemar Knossos Royal viešbutis

Aldemar Royal Villas

Jaukumas ir ramybė laukia jūsų prabangiame „Royal Villas“ butiko stiliaus viešbutyje, įsikūrusiame prie privataus paplūdimio, prie kristalo skaidrumo jūros. 40 išskirtinių vilų išsidėsčiusių pagal jūsų pageidavimus su vaizdu į sodus, baseiną arba jūrą. Preciziškai sutvarkytos pievos, sodriai žalios spalvos sodai, erdvios verandos bei žydri baseinai sukuria visišką atsipalaidavimo jausmą.

Aldemar Royal Villas viešbutis

Aldemar Cretan Village

Dar vienas puikus viešbutis šeimos poilsiui – Cretan Village viešbutis su viskas įskaičiuota maitinimo koncepcija. Prie auksinio Anissaro paplūdimio įsikūrusioje teritorijoje dominuoja tradicinė balta Graikiška architektūra, dviaukščiai viešbučio nameliai yra patogūs apsistoti visiems svečiams, o pramogų įvairovė neleis nuobodžiauti. Čia rasite vandens sportus, mini-golfo lauką bei įvairiausių kitų užsiėmimų pagal rpogramą. Mažieji svečiai puikiai praleis laiką mini-klube, kur bus prižiūrimi profesionalų.

Aldemar Cretan Village viešbutis

Aldemar Rodas

Rodas – ketvirta pagal dydį Graikijos sala, iškilusi pietrytinėje Egėjo jūros dalyje, netoli Mažosios Azijos krantų. Per amžius, natūralaus grožio ir malonaus klimato sala, palaiminta saulės dievo Helioso bei strategiškai svarbi vietovė, salą pavertė stipriu traukos objektu naujiems gyventojams. Turistai, atvykę į salą lengvai pajaus tūkstančių metų istoriją bei įvairiausių civilizacijų įtaką saloje – nuo įspūdingų skulptūrų iki vietinių tradicijų!

Rodas

Aldemar Amilia Mare

Žvegldama į gilią mėlyną Egėjo jūrą, privačiame smėlio paplūdimyje, saulės sala yra gimtoji „Amilia Mare“ viešbučio vieta. Viskas įskaičiuota koncepcija, modernus viešbutis bei šiuolaikiška atmosfera. Tai patraukli vieta su erdviomis salėmis, plačiu kambarių bei restoranų pasirinkimu. „Amilia Mare“ viešbutyje galėsite puikiai pailsėti tiek dieną tiek naktį, būsite sočiai ir skaniai pamaitinti, o mažieji atostogautojai tikrai nenuobodžiaus.

Aldemar Alimia Mare viešbutis

Aldemar Paradise Village

Įsikūręs istorinės Rodo salos pakraštyje, 5***** viešbutis „Aldemar Paradise Village“ sukuria jaukią ir elegantišką atmosferą jūsų atostogoms pajūryje. Atnaujinti prabangūs kambariai su vaizdu į sodą arba jūrą, patiks tiek pavieniams poilsiautojams, tiek šeimoms su vaikais. Viešbutyje rasite daugybę baseinų, paplūdimyje galėsite išbandyti vandens sportus, pailsėti SPA centre, su pilnai įrengta sporto zona, o taip pat pasmaguriauti teminiuose restoranuose.

Aldemar Paradise Village

Susidomėjai kažkuriuo viešbučiu? Nori gauti pasiūlymą?
Siųsk užklausą: vaiva@vilturas.lt
+37068517018

Jūsų Vilturas!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.