Vilturas rekomenduoja: TOP 4**** viešbučiai slidinėjimo kurortuose!

Sukurta: 2016-10-17

Vykstant atostogų mes visuomet norime gero poilsio, tvarkos ir malonaus aptarnavimo. Kad atostogos būtų puikios, didelį pliusą uždeda geras viešbutis. Atsižvelgdami į tarptautinę viešbučių klasifikaciją, mes dažnai manome, kad tam tikros kategorijos viešbučiai bus geresni ar prastesni. Tačiau nereikėtų vertinti „aklai“. Standartai visose šalyse yra skirtingi, ir kur vienur 4* reiškia prabangą, kitur tos pačios 4 žvaigždės gali būti apsitrynęs viešbutis su apsilaupiusiais tapetais. Praeitame tinklaraščio įraše supažindimo jus su 3*** viešbučiais, šį kartą į akiratį traukiame 4-žvaigždžius! [2016.10.07]

„Mano „gero viešbučio“ apibūdinimas, būtų vieta, kur norėčiau likti“ – Robertas De Niro

Vykstant atostogų mes visuomet norime gero poilsio, tvarkos ir malonaus aptarnavimo. Kad atostogos būtų puikios, didelį pliusą uždeda geras viešbutis. Atsižvelgdami į tarptautinę viešbučių klasifikaciją, mes dažnai manome, kad tam tikros kategorijos viešbučiai bus geresni ar prastesni. Tačiau nereikėtų vertinti „aklai“. Standartai visose šalyse yra skirtingi, ir kur vienur 4* reiškia prabangą, kitur tos pačios 4 žvaigždės gali būti apsitrynęs viešbutis su apsilaupiusiais tapetais.

Laimei, daugumoje slidinėjimo kurortų standartai ir lieka standartais. Pagal šalis, iš savo, kaip keliautojos patirties, galėčiau teigti, jog stipriausios 4 žvaigždės – Austrijos kurortuose – tvarkingi kambariai, švara, aukštos klasės servisas, gerai paruošti ir patys kurortai su išvystyta infrastruktūra. Italijoje viešbučiai taip pat geri, šiltas aptarnavimas, skanus ir gausus maistas, o malonu ir tai, kad didelis dėmesys skiriamas šeimų poilsiui su vaikais. Prancūzijos slidinėjimo kurortuose retas keliautojas iš Lietuvos vyksta į viešbučius, kadangi kainos itin aukštos, o ypatingo kažkokio išskirtinumo tikėtis nereikėtų, nebent pinigai jums ne svarbiausias rodiklis, vykstant į kelionę. Andoroje – dauguma slidinėjimo viešbučių yra 4****, prie trasos ir su HB maitinimu, tačiau taip pat verta paklausyti rekomendacijų, kuriuos viešbučius rinktis, o kuriuos – aplenkti.

Serijoje blog‘o įrašų supažindinsime jus su viešbučiais pagal kategorijas: standartiniai (3*, ir 3* superior), pirmos klasės (4*) ir prabangūs (4*superior ir 5*), atsižveldami į mūsų keliautojų pamėgtas ir patikrintas vietas.

Praeitame tinklaraščio įraše supažindimo jus su 3*** viešbučiais, šį kartą į akiratį traukiame 4-žvaigždžius! Trumpai drūtai, apie Vilturo patikrintus ir klientų pamėgtus viešbučius slidinėjimo kurortuose.

Hotel Kroneck 4****

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Kicbiuhelis (Kitzbuehel), Kirchberg
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Nuostabus ir labai rekomenduotinas viešbutis Kicbiuhelio regione Austrijoje. Slidininkai šiame viešbutyje apsistoja jau ne pirmą sezoną ir nei vienam neteko nusivilti. Maitinimas gausus, o viešbučio svečiai sutinkami maloniai. Viešbutis turi puikų SPA centrą su šildomu lauko baseinu ir pirčių zona. Keltuvai netoliese, artimiausias vos už 250 m. Puikiai tiks ir norintiems pasivaikščioti po miestą, Kirchber centras už 700 m.

Fun & SPA Hotel Strass 4****

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Mayrhofenas, Zillertalio slėnis
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Visiems norintiems „visko vietoje“ – tai geriausias pasirinkimas! Įsikūręs viename didžiausių slidinėjimo kurortų centre, garsiausiame Zillertalio slėnio mieste Mayrhofen – viešbutis nenuvils nei vieno. Miesto širdyje, pagrindinėje gatvėje, vos 10 m iki pagrindinio Penkenbahn slidinėjimo keltuvo. Prabangus viešbutis, su nuostabiu SPA centru su baseinu ir pirtimis. Mayrhofen mieste po slidinėjimo gyvenimas „verda“ iki vėlyvo vakaro, o norintys, gali rasti vakarėlius iki ryto. Puikus maistas, erdvūs kambariai ir geras aptarnavimas – smagios atostogos garantuotos!

Alpendomizil Neuhaus 4****

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Mayrhofenas, Zillertalio slėnis
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Norintiems truputį mažiau miesto šurmulio, už 300 m nuo pagrindinio Penkenbahn keltuvo yra dar vienas gražus viešbutis. Eiti daug nereiks, vos už 50 m yra skibus‘o stotelė, o pagrindinė Mayrhofeno gatvė prasideda už 30 m. Viešbutis didelis, turi vidaus baseiną bei pirčių zoną, tad galėsite puikiai pailsėti po slidinėjimo dienos. Maitinimas, kaip būdinga 4**** viešbučiams, pusryčiai ir vakarienės.

Family Hotel Schloss Rosenegg 4****

Šalis: Austrija
Slidinėjimo regionas: Fieberbrunn, Saalbach-Hinterglemm
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Viešbutis orientuotas šeimų poilsiui, išsiskiriantis savo viduramžišku interjeru. Viešbutis puikiai tiks šeimoms, norinčioms smagiai praleisti laiką – čia įrengtas „Hario Poterio“ tematikos vaikų žaidimų kambarys, yra puikus spa centras su baseinu ir pirtimis. Fieberbrunn miestelis už 1,5 km nuo viešbučio, tačiau už 50 m stoja skibuss‘as, kuris iki keltuvo nuveš per keletą minučių. Keltuvais slidinėjimo regionas sujungtas su Saalbach – Hinterglemm slidinėjimo trasomis.

Andreas Hofer 4****

Šalis: Italija
Slidinėjimo regionas: Brunico, Kronplacas (Kronplatz)
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Vos 500 m iki Brunico miesto centro įsikūręs viešbutis, puikiai tiks mėgstantiems ramesnį poilsį su galimybe pasivaikščioti po nuostabaus grožio miestelį. Iki slidinėjimo trasų greitai nuvyksite skibusu, kuris stoja vos už 20 m nuo viešbučio. Kambariai tvarkingi, viešbutyje yra SPA centras su sauna bei garine pirtimi, į kurias įleidžiama nuo 16 metų.

Canada 4****

Šalis: Italija
Slidinėjimo regionas: Pinzolo, Madonna di Campiglio
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Didelis ir tvarkingas, priskiriamas prie prabangesnio apgyvendinimo – viešbutis Canada, įsikūręs Pinzolo miestelyje, Madonna di Campiglio slidinėjimo regione. Viešbutis tiks visų tipų slidininkams, norintiems kokybiškų atostogų. Iki pagrindinio Pinzolo keltuvo – 250 m, o trasomis ir keltuvais lengvai pasieksite Madonna di Campiglio slidinėjimo trasas. Viešbutyje yra erdvus SPA centras su dideliu baseinu, pirčių ir poilsio zonomis. Viešbutyje skanus maistas ir malonus aptarnavimas! Šį viešbutį dažnai renkasi mūsų keliautojai!

Dahu 4****

Šalis: Italija
Slidinėjimo regionas: Madonna di Campiglio
Maitinimas: HB, pusryčiai ir vakarienės

Pačiame Madonna di Campiglio mieste įsikūręs viešbutis, prie pat slidinėjimo trasos, tad iki viešbučio galima parčiuožti slidėmis. Netoliese – Pradalago keltuvas. Viešbutis paprastas, tačiau kambariai tvarkingi, yra pirčių zona, skanus maitinimas. Superior tipo kambariai renovuoti ir erdvesni. Rekomenduojama norintiems gyventi pačiame Madonna di Campiglio kurorte, tačiau nepermokėti.

Marco Polo 4****

Šalis: Gruzija
Slidinėjimo regionas: Gudauri
Maitinimas: BB, pusryčiai

Šio sezono Vilturo naujiena, itin prabangus aukštos kokybės viešbutis Gruzijoje, sukurtas austrų architektų. Gudauri slidinėjimo kurorto centre, prie pat slidinėjimo trasos, ski-in/ ski-out, netoliese slidinėjimo keltuvas. Viešbutyje rasite viską, ko širdis geidžia, nuo sveikatingumo centro su pirtimis ir baseinu iki boulingo, uždarų teniso kortų ir naktinio klubo viešbutyje. Daugybė kambarių, o maitinimas – tradicinis – kaip daugumoje Gruzijos kalnų kurortų viešbučių – pusryčiai. Atvykus į Gruziją rekomenduojame apsistoti būtent šiame viešbutyje.

Jei norite apsilankyti viename iš šių viešbučių siųskite mums užklausą ir spauskite ČIA.

Slidinėkit ir gyvenkite tik geriausiuose viešbučiuose!
Visuomet Jūsų,
Vilturas!

www.vilturas.lt
vaiva@vilturas.lt
+37068517018

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsakydamas (-a) sutinku su Privatumo politika.