Kelionių agentūros Vilturas TOP kelionių pasiūlymai

Saugi slidinėjimo kelionė #10 - La Residence, skipass įskaičiuotas
7 naktys
išvykimas
Sausis 02 d.
Nuo 715
Saugi slidinėjimo kelionė #10 - La Residence, skipass įskaičiuotas
Prancūzija, Les 2 Alpes
La Residence - nauji, patogūs apartamentai Prancūzijoje, slidinėjimo kurorte Les 2 Alpes, laukia Jūsų! Skipass Les 2 Alpes 6 dienoms, bagažas ir slidinėjimo įrangos gabenimas įskaičiuotas į kelionės paketo kainą! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Saugi slidinėjimo kelionė #7 - Residence l'Edelweiss, skipass įskaičiuotas
7 naktys
išvykimas
Sausis 09 d.
Nuo 663
Saugi slidinėjimo kelionė #7 - Residence l'Edelweiss, skipass įskaičiuotas
Prancūzija, Les 2 Alpes
Smagioms ir saugioms slidinėjimo atostogoms siūlome vykti į Les 2 Alpes, Prancūziją! Skipass Les 2 Alpes 6 dienoms, bagažas ir slidinėjimo įrangos gabenimas įskaičiuotas į kelionės paketo kainą! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Saugi slidinėjimo kelionė #8 - Residence Alba, skipass įskaičiuotas
7 naktys
išvykimas
Sausis 02 d.
Nuo 720
Saugi slidinėjimo kelionė #8 - Residence Alba, skipass įskaičiuotas
Prancūzija, Les 2 Alpes
Kokybiškoms slidinėjimo atostogoms siūlome rinktis rezidenciją Alba, esančią Prancūzijos slidinėjimo kurorte Les 2 Alpes. Jūsų laukia gerai įrengti patogūs apartamentai su virtuvėlėmis talpinantys nuo 4 iki 6 asmenų.  Skipass Les 2 Alpes 6 dienoms, bagažas ir slidinėjimo įrangos gabenimas įskaičiuotas į kelionės paketo kainą! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Saugi slidinėjimo kelionė #9 - Goleon-Val Ecrins, skipass įskaičiuotas
7 naktys
išvykimas
Sausis 02 d.
Nuo 743
Saugi slidinėjimo kelionė #9 - Goleon-Val Ecrins, skipass įskaičiuotas
Prancūzija, Les 2 Alpes
Slidinėjimo kurortas Les 2 Alpes Prancūzijoje - ideali vieta šeimos slidinėjimo atostogoms! Jūsų laukia net tik slidinėjimo trasos, besileidžiančios tiesiai į kurorto centrą, bet ir įvairios pramogos vaikams bei jų tėvialiams! Goleon - Val Ecrins - ramioje vietoje, netoli centro ir trasų esantys apartamentai pritaikyti poilsiui su šeima ar draugų kompanija. Skipass Les 2 Alpes 6 dienoms, bagažas ir slidinėjimo įrangos gabenimas įskaičiuotas į kelionės paketo kainą! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Hotel Club Le Panorama 3***
7 naktys
išvykimas
Sausis 02 d.
Nuo 888
922 €
Hotel Club Le Panorama 3***
Prancūzija, Les 2 Alpes
Slidinėjimo kurortas Les 2 Alpes kviečia mėgautis 225 km plačių ir puikiai prižiūrėtų trasų, moderniu ir dideliu sniego parku, moderniais keltuvais.  Skipass Les 2 Alpes 6 dienoms, bagažas ir slidinėjimo įrangos gabenimas įskaičiuotas į kelionės paketo kainą! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Saugus slidinejimas Italijoje #2 - Hotel Alpina 3***
7 naktys
išvykimas
Kovas 06 d.
Nuo 770
789 €
Saugus slidinejimas Italijoje #2 - Hotel Alpina 3***
Italija, Madonna di Campiglio
Patogu, kada kelionės paketas yra su visais privalumais: įskaičiuotas skrydis, pervežimo paslauga, bagažas, slidinėjimo įrangos gabenimas, viešbutis su maitinimu pusryčiai ir vakarienės, nemokamas nuvežimas iki keltuvo! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos, grąžinama visa įmokėta suma.

Poilsinės kelionės – kokybiškų atostogų garantas

Poilsinių kelionių populiarumas nė negalvoja mažėti. Ir nenuostabu, daugelis gyvename įtemptu ritmu, žinome, kas yra dideli darbo krūviai, stresas, nuovargis, poilsio stoka, tad savaitė kita įstabiame rojaus kampelyje yra tobulas būdas atitrūkti nuo kasdienybės ir kokybiškai pailsėti.

Poilsinės kelionės – sprendimas trokštantiems atsiriboti nuo rutinos, buities rūpesčių, darbų ir kitų kasdienybei būdingų atributų bei skirto laiko sau, šeimai, draugams. Kruopščiai parengti poilsinių kelionių paketai leis ilsėtis be rūpesčių – leiskite pailsėti kūnui ir protui, pasisemkite didžiulį pluoštą teigiamų emocijų, patirkite nuotykių arba tiesiog lepinkitės saulės voniomis pasakiškuose paplūdimiuose.

Dar vienas poilsinių kelionių privalumas – jos puikiai suderinamos su pažintiniais tikslais, mat svečiose šalyse tikslais yra ką pamatyti, aplankyti ir sužinoti. Tad atostogų metu skirkite laiko ir pažinimui – galite pasinaudoti jau suorganizuotų ekskursijų programomis su gidais arba išsinuomoti automobilį ir leistis į savarankišką pažintį su šalimi.

Poilsinės kelionės su „Vilturu“ – platus pasirinkimų spektras leis įvairių poreikių ir skirtingą perkamąją galią turintiems keliautojams atrasti tą Idealųjį variantą. Norintys suderinti poilsį pasakiškuose kurortuose ir drauge patenkinti pažintinį smalsumą turėtų rinktis įspūdingu istoriniu paveldu galinčią pasigirti Graikiją. Pasirinkę Ispaniją nenusivils nei šeimos su vaikais, nei pramogų gerbėjai – šalis turtinga daug kurortų, orientuotų į įvairių poreikių poilsiautojus. Svajingoji Portugalija masina Atlanto vandenyno bangų skalaujamais paplūdimiais, puikia pramogų ir laisvalaikio infrastruktūra, taip pat ir pasakiška gamta. Poilsinės kelionės į Italiją masina skonio gurmanus, taip pat visus, kurie nori suderinti poilsį nepaprastai gražiuose kurortuose su pažinimo džiaugsmu. Poilsinės kelionės į Turkiją – vienos populiariausių, kai ieškoma kelionės pigiau. Negana to, Turkija patraukli šeimoms su vaikais dėl tobulai išvystytos vaikų pramogų oazės. O štai saulėtasis Kipras traukia puikiais paplūdimiais, pramogomis, aktyvaus ir pasyvaus laisvalaikio galimybėmis. Egiptas ir Tunisas – kryptys, didelių poilsiautojų srautų sulaukiančios visais metų laikais, siūlančios puikų poilsį auksaspalviuose paplūdimiuose bei visiškai kitokią kultūrą ir unikalius lankytinus objektus.

„Vilturo“ organizuojamos poilsinės kelionės – Jūsų raktas į kokybišką poilsį, smagius nuotykius, atradimus, nepamirštamą įspūdžių bagažą.

Populiariausios pigios kelionių kryptys

 • Graikija
 • Ispanija
 • Portugalija
 • Italija
 • Turkija
 • Egiptas
 • Egiptas
 • Tunisas
 • Kipras

Papildomos kelionių paslaugos:

 • neįtikėtini paskutinės minutės pasiūlymai poilsinėms kelionėms;
 • geriausi pigių skrydžių pasiūlymai;
 • patrauklūs automobilių nuomos pasiūlymai;
 • puikiai vertinami viešbučiai;
 • geriausios parkavimo kainos;
 • patikimi partneriai: Novaturas, Tez Tour.
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.