Kelionių agentūros Vilturas TOP kelionių pasiūlymai

Tobuloms slidinėjimo atostogoms - Hotel Kroneck 4****
7 naktys
išvykimas
Vasaris 13 d.
Nuo 1096
1191 €
Tobuloms slidinėjimo atostogoms - Hotel Kroneck 4****
Austrija, Kitzbühel
Tobuloms slidinėjimo atostogoms Kitzbuehel slidinėjimo regione siūlome rinktis Hotel Kroneck - jaukūs kambariai, kokybiškas maitinimas, puikus SPA centras su baseinais viduje ir lauke! Skrydis + rankinis bagažas + registruojamas bagažas + slidinėjimo įrangos gabenimas + pervežimas + 7 naktys su pusryčiais ir vakarienėmis įskaičiuotas! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Šeimos atostogoms - Hotel Garden 3***+
7 naktys
išvykimas
Vasaris 27 d.
Nuo 777
Šeimos atostogoms - Hotel Garden 3***+
Italija, Val di Sole
Italijos slidinėjimo kurortas Val di Sole - saulės nušviestas slėnis, puiki vieta šeimos slidinėjimo atostogoms! Skrydis + rankinis bagažas + registruojamas bagažas + slidinėjimo įrangos gabenimas + pervežimas + 7 naktys su pusryčiais ir vakarienėmis įskaičiuotas! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Gera kaina - Park Hotel Bellevue 3***
7 naktys
išvykimas
Vasaris 27 d.
Nuo 729
Gera kaina - Park Hotel Bellevue 3***
Italija, Val di Sole
Šeimos slidinėjimo atostogos už puikią kainą, apsistojus Park Hotel Bellevue 3*** Dimaro kurorte! Skrydis + rankinis bagažas + registruojamas bagažas + slidinėjimo įrangos gabenimas + pervežimas + 7 naktys su pusryčiais ir vakarienėmis. Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Pasiūlymas taupiems - Park Hotel Gastein 3***
7 naktys
išvykimas
Vasaris 13 d.
Nuo 761
Pasiūlymas taupiems - Park Hotel Gastein 3***
Austrija, Gastein
Puikus pasiūlymas norintiems įsigyti kelionę pigiau - kelionė į Austriją Gastein kurortą, Park Hotel Gastein! Skrydis + rankinis bagažas + registruojamas bagažas + slidinėjimo įrangos gabenimas + pervežimas + 7 naktys su Viskas Įskaičiuota! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.
Slidinėti - į garsųjį Austrijos kurortą Ischgl!
7 naktys
išvykimas
Vasaris 13 d.
Nuo 871
902 €
Slidinėti - į garsųjį Austrijos kurortą Ischgl!
Austrija, Ischgl
Jei norite slidinėti garsiąjame Ischgl kurorte Austrijoje - siūlome rinktis Hotel Silvretta Kappl kurorte, šalia slidinėjimo trasos, su maitinimu pusryčiai ir vakarienė! Skrydis + rankinis bagažas + registruojamas bagažas + slidinėjimo įrangos gabenimas + pervežimas + 7 naktys su pusryčiais ir vakarienėmis įskaičiuotas! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos įvestų apribojimų kelionėms, grąžinama visa įmokėta suma.

Poilsinės kelionės – kokybiškų atostogų garantas

Poilsinių kelionių populiarumas nė negalvoja mažėti. Ir nenuostabu, daugelis gyvename įtemptu ritmu, žinome, kas yra dideli darbo krūviai, stresas, nuovargis, poilsio stoka, tad savaitė kita įstabiame rojaus kampelyje yra tobulas būdas atitrūkti nuo kasdienybės ir kokybiškai pailsėti.

Poilsinės kelionės – sprendimas trokštantiems atsiriboti nuo rutinos, buities rūpesčių, darbų ir kitų kasdienybei būdingų atributų bei skirto laiko sau, šeimai, draugams. Kruopščiai parengti poilsinių kelionių paketai leis ilsėtis be rūpesčių – leiskite pailsėti kūnui ir protui, pasisemkite didžiulį pluoštą teigiamų emocijų, patirkite nuotykių arba tiesiog lepinkitės saulės voniomis pasakiškuose paplūdimiuose.

Dar vienas poilsinių kelionių privalumas – jos puikiai suderinamos su pažintiniais tikslais, mat svečiose šalyse tikslais yra ką pamatyti, aplankyti ir sužinoti. Tad atostogų metu skirkite laiko ir pažinimui – galite pasinaudoti jau suorganizuotų ekskursijų programomis su gidais arba išsinuomoti automobilį ir leistis į savarankišką pažintį su šalimi.

Poilsinės kelionės su „Vilturu“ – platus pasirinkimų spektras leis įvairių poreikių ir skirtingą perkamąją galią turintiems keliautojams atrasti tą Idealųjį variantą. Norintys suderinti poilsį pasakiškuose kurortuose ir drauge patenkinti pažintinį smalsumą turėtų rinktis įspūdingu istoriniu paveldu galinčią pasigirti Graikiją. Pasirinkę Ispaniją nenusivils nei šeimos su vaikais, nei pramogų gerbėjai – šalis turtinga daug kurortų, orientuotų į įvairių poreikių poilsiautojus. Svajingoji Portugalija masina Atlanto vandenyno bangų skalaujamais paplūdimiais, puikia pramogų ir laisvalaikio infrastruktūra, taip pat ir pasakiška gamta. Poilsinės kelionės į Italiją masina skonio gurmanus, taip pat visus, kurie nori suderinti poilsį nepaprastai gražiuose kurortuose su pažinimo džiaugsmu. Poilsinės kelionės į Turkiją – vienos populiariausių, kai ieškoma kelionės pigiau. Negana to, Turkija patraukli šeimoms su vaikais dėl tobulai išvystytos vaikų pramogų oazės. O štai saulėtasis Kipras traukia puikiais paplūdimiais, pramogomis, aktyvaus ir pasyvaus laisvalaikio galimybėmis. Egiptas ir Tunisas – kryptys, didelių poilsiautojų srautų sulaukiančios visais metų laikais, siūlančios puikų poilsį auksaspalviuose paplūdimiuose bei visiškai kitokią kultūrą ir unikalius lankytinus objektus.

„Vilturo“ organizuojamos poilsinės kelionės – Jūsų raktas į kokybišką poilsį, smagius nuotykius, atradimus, nepamirštamą įspūdžių bagažą.

Populiariausios pigios kelionių kryptys

 • Graikija
 • Ispanija
 • Portugalija
 • Italija
 • Turkija
 • Egiptas
 • Egiptas
 • Tunisas
 • Kipras

Papildomos kelionių paslaugos:

 • neįtikėtini paskutinės minutės pasiūlymai poilsinėms kelionėms;
 • geriausi pigių skrydžių pasiūlymai;
 • patrauklūs automobilių nuomos pasiūlymai;
 • puikiai vertinami viešbučiai;
 • geriausios parkavimo kainos;
 • patikimi partneriai: Novaturas, Tez Tour.
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.