Kelionių agentūros Vilturas TOP kelionių pasiūlymai

Pirmai išvykai į Alpes
7 naktys
išvykimas
Kovas 06 d.
Nuo 777
798 €
Pirmai išvykai į Alpes
Italija, Passo Tonale
Dar nebuvote Alpėse ir neišbandėte slidinėjimo pramogų? Kviečiame leistis į pirmąją slidinėjimo kelionę. Italijos kurortas Passo Tonale - idaeli vieta pirmam kartui kalnuose! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos, grąžinama visa įmokėta suma.
Šeimos atostogoms Alpėse
7 naktys
išvykimas
Kovas 06 d.
Nuo 848
874 €
Šeimos atostogoms Alpėse
Italija, Passo Tonale
Italijos slidinėjimo kurortas Passo Tonale puikiai tinka patogiam ir kokybiškam poilsiui su šeima ir vaikais, taip pat pradedantiesiems. Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos, grąžinama visa įmokėta suma.
Didžiausias slidinėjimo kurortas Austrijoje
7 naktys
išvykimas
Vasaris 27 d.
Nuo 622
Didžiausias slidinėjimo kurortas Austrijoje
Austrija, Zillertal
Zillertal slidinėjimo arena - didžiausia Austrijoje, čia laukia tikri iššūkiai - įveikti 620 km slidinėjimo trasų ir nusileisti stačiausia Austrijos Alpių trasa! Siūlome slidinėjimo kelionė į Austriją, Zillertal slėnį, apsigyvenant apartamentuose Zell am Ziller kurorte, kuriuose jausitės saugiai lyg namuose! Finansinės garantijos: jei kelionė atšaukiama dėl COVID19 pandemijos, grąžinama visa įmokėta suma.

Poilsinės kelionės – kokybiškų atostogų garantas

Poilsinių kelionių populiarumas nė negalvoja mažėti. Ir nenuostabu, daugelis gyvename įtemptu ritmu, žinome, kas yra dideli darbo krūviai, stresas, nuovargis, poilsio stoka, tad savaitė kita įstabiame rojaus kampelyje yra tobulas būdas atitrūkti nuo kasdienybės ir kokybiškai pailsėti.

Poilsinės kelionės – sprendimas trokštantiems atsiriboti nuo rutinos, buities rūpesčių, darbų ir kitų kasdienybei būdingų atributų bei skirto laiko sau, šeimai, draugams. Kruopščiai parengti poilsinių kelionių paketai leis ilsėtis be rūpesčių – leiskite pailsėti kūnui ir protui, pasisemkite didžiulį pluoštą teigiamų emocijų, patirkite nuotykių arba tiesiog lepinkitės saulės voniomis pasakiškuose paplūdimiuose.

Dar vienas poilsinių kelionių privalumas – jos puikiai suderinamos su pažintiniais tikslais, mat svečiose šalyse tikslais yra ką pamatyti, aplankyti ir sužinoti. Tad atostogų metu skirkite laiko ir pažinimui – galite pasinaudoti jau suorganizuotų ekskursijų programomis su gidais arba išsinuomoti automobilį ir leistis į savarankišką pažintį su šalimi.

Poilsinės kelionės su „Vilturu“ – platus pasirinkimų spektras leis įvairių poreikių ir skirtingą perkamąją galią turintiems keliautojams atrasti tą Idealųjį variantą. Norintys suderinti poilsį pasakiškuose kurortuose ir drauge patenkinti pažintinį smalsumą turėtų rinktis įspūdingu istoriniu paveldu galinčią pasigirti Graikiją. Pasirinkę Ispaniją nenusivils nei šeimos su vaikais, nei pramogų gerbėjai – šalis turtinga daug kurortų, orientuotų į įvairių poreikių poilsiautojus. Svajingoji Portugalija masina Atlanto vandenyno bangų skalaujamais paplūdimiais, puikia pramogų ir laisvalaikio infrastruktūra, taip pat ir pasakiška gamta. Poilsinės kelionės į Italiją masina skonio gurmanus, taip pat visus, kurie nori suderinti poilsį nepaprastai gražiuose kurortuose su pažinimo džiaugsmu. Poilsinės kelionės į Turkiją – vienos populiariausių, kai ieškoma kelionės pigiau. Negana to, Turkija patraukli šeimoms su vaikais dėl tobulai išvystytos vaikų pramogų oazės. O štai saulėtasis Kipras traukia puikiais paplūdimiais, pramogomis, aktyvaus ir pasyvaus laisvalaikio galimybėmis. Egiptas ir Tunisas – kryptys, didelių poilsiautojų srautų sulaukiančios visais metų laikais, siūlančios puikų poilsį auksaspalviuose paplūdimiuose bei visiškai kitokią kultūrą ir unikalius lankytinus objektus.

„Vilturo“ organizuojamos poilsinės kelionės – Jūsų raktas į kokybišką poilsį, smagius nuotykius, atradimus, nepamirštamą įspūdžių bagažą.

Populiariausios pigios kelionių kryptys

 • Graikija
 • Ispanija
 • Portugalija
 • Italija
 • Turkija
 • Egiptas
 • Egiptas
 • Tunisas
 • Kipras

Papildomos kelionių paslaugos:

 • neįtikėtini paskutinės minutės pasiūlymai poilsinėms kelionėms;
 • geriausi pigių skrydžių pasiūlymai;
 • patrauklūs automobilių nuomos pasiūlymai;
 • puikiai vertinami viešbučiai;
 • geriausios parkavimo kainos;
 • patikimi partneriai: Novaturas, Tez Tour.
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.