Slidinėjimas Andoroje

Sniegas, sniegas ir dar daugiau sniego! Žiemos metu Andoroje yra daugybė regionų slidinėti - Vallnord, Granvalira, Naturlandia ir kiti regionai, kuriuos verta išbandyti. Jei snieguotos atostogos - Jūsų tikslas, tuomet Andora puikiai tiks! Andorą renkasi slidininkai, norintys išbandyti kitokius kalnus. Andoros slidinėjimo kurortai yra įsikūrę Pirėnų kalnuose. Neretai orai Andoroje - permainingi, esant dideliems vėjams gali būti uždaromos trasos. Visi, "pataikę ant gero oro" grįžta iš tiesų patenkinti.

Skrydis iš Vilniaus - į Barselonos oro uostą, nuo čia apie 200 km kelio, tad pervežimas užtrunka apie 2-3 h. 

Dažniausiai mes siūlome apgyvendinimą viešbučiuose, su pusryčiais ir vakarienėm, o į paketą taip pat įskaičiuoti ir skipass'ai (slidinėjimo abonementai 6 slidinėjimo dienoms).

POPULIARIAUSI  ANDOROS SLIDINĖJIMO KURORTAI

GRANVALIRA (Pirėnų kalnai)
Trasų: 210 km        Sudėtingumas: Mėlynų 100 km / Raudonų 77 km / Juodų - 33 km
Atstumas nuo Lietuvos: 2827 km    Atstumas nuo oro uosto: Barselona - 200 km (~3 h pervežimas)

Granvalira - tai didžiausias slidinėjimo regionas Pirėnų kalnuose. Įsikūręs Rytinėje Andoros dalyje ir turi daugiau nei 200 km slidinėjimo trasų. Slidinėjimo trasos Granvaliros regione išsidėstę 1710 - 2640 m aukštyje. Viešbučiai įsikūrę Encamp, Canillo, El Tarter, Soldeu, Grau Roig ir Pas de la Casa kurortuose, dažniausiai prie pat slidinėjimo trasų, tad patiks visiems mėgstantiems čiuožti iš karto nuo viešbučio. Soldeu ir Pas de la Casa - judrūs ir gražūs miesteliai. Sostinė Andorra La Vella, pereinanti į Escaldes miestelį yra vos 7 km nuo Encamp slidinėjimo keltuvo. Sostinė garsėja DUTY FREE bemuite zona, pramogomis ir terminiais vandenimis. Miestuose yra tik miesto autobusai (skibus'ų nėra), mokami. 

El Tarter yra didelis sniego parkas, visiems snowparkų mėgėjams!

--------------------------------------------------------------------- 

VALNORD ( Vallnord, Pirėnų kalnai)
Trasų: 93 km        Sudėtingumas (Pal Arinsal/ Ordino Arcalis) : Mėlynų 31/ 13 km / Raudonų 24/ 14 km / Juodų - 8/ 3 km
Atstumas nuo Lietuvos: 2827 km    Atstumas nuo oro uosto: Barselona - 200 km (~3 h pervežimas)

Vallnord yra antras pagal dydį Andoros slidinėjimo regionas, apimantis du slidinėjimo kurortus: Pal - Arinsal ir Ordino Arcalis. Pal ir Anirsal yra sujungti slidinėjimo keltuvo ir turi viešbučių, įsikūrusių prie La Massana ir Anirsal slidinėjimo trasų. Arcalis - įsikūręs šiauriausioje regiono dalyje.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.