Davos-Klosters

Slidinėjimo regionas Davos - Klosters, Šveicarija

Šveicarijos slidinėjimo kurortus galima drąsiai vadinti kokybės etalonais. Tai senas žiemos sporto tradicijas turinti ir puopselėjanti šalis. Pasigrožėti kalnų kraštovaizdžiais ir pasimėgauti aukštos kokybės poilsiu čia atvyksta viso pasaulio slidinėjimo entuziastai.

Davos – vienas prabangiausių ir seniausių Šveicarijos kurortų, įsikūręs 1560 m aukštyje. Tai aukščiausiai kalnuose įsikūręs Šveicarijos miestas. Davosą sudaro dvi dalys - Davos Platz ir Davos Dorf. Kartu su kaimynystėje esančiu  Klosters kurortu slidinėjimo arena priskaičiuoja 307 km įvairaus sudėtingumo trasų. Teisybės dėlei reikia paminėti, kad kurortas labiau tinka pažengusiems ir patyrusiemes slidininkams. Žiemos sezonas Davose trunka nuo lapkričio vidurio iki balandžio vidurio.

Kalnų aukštis: 1100-2800 m.v.j.l

Slidinėjimo trasos

22 nesudėtingos mėlynos, skirtos šeimoms ir pradedančiųjų slidinėjimui

42 vidutinio sudėtingumo raudonos daugiau pažengusiems

22 sudėtingos juodos, gana stačios ir skirtos patyrusiems sportininkams

Freeride trasos

Keltuvų skaičius: 61

Sniego parkų: 3

Davos-Klosters garsus ir kaip pramogų kurortas, kuriame gausu barų, restoranų, naktinių klubų. Ramaus poilsio ieškantys gali lepintis baseinais, pirtimis, čia veikia ir kino teatras, daug parduotuvėlių. 

Skipass kaina 6 dienoms visam regionui 2021 m. balandžio mėnesį suaugusiam asm. 242 CHF, vaikams 6-12 m. 96.80 CHF, paaugliams 13-17 m. 169.60 CHF, vaikams iki 6 m. nemokamai.

Valiutos kursas 1 CHF - apie 0.90 Eur

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.