Austrija

Austrija priklauso Vidurio Europos regionui ir yra puikiai žinoma dėl daugybės čia esančių slidinėjimo kurortų. 60 % šalies teritorijos sudaro Austrijos Alpės, tad slidinėjimas yra vienas populiariausių sportų šalyje. Populiariausi slidinėjimo regionai Austrijoje – Tirolis, Salzburgo žemė ir Karintija.

Kad išlaikytų užsieniečių pamėgtą tradicinę atmosferą, dauguma nedidelių slėnių buvo pritaikyti masiniam turizmui ir siūlo naujausių technologijų keltuvus ir itin kokybiškai paruoštas ir prižiūrimas slidinėjimo trasas. Apgyvendinimas taip pat pritaikytas pagal poreikius, nuo paprastų kambarių iki prabangių viešbučių ar apartamentų.

Slidinėjimo kurortai puikiai suplanuoti, siūlo įvairų transportą ir susijungia tarpusavyje. Dauguma kurortų turi itin didelę slidinėjimo keltuvų ir trasų pasiūlą, tad per standartinę 6 dienų slidinėjimo savaitę galima nespėti visko apčiuožti.

Kurortai pritaikyti visų lygių slidininkams: šeimoms su vaikais, pradedantiesiems, pažengusiems ir profesionalams. Taip pat didelis dėmesys skiriamas pritraukti snieglentininkams – kurortuose rengiama daugybė tarptautinių slidinėjimo ir snieglenčių sporto varžybų, o Innsbruck‘o kurortas netgi tituluojamas Europos „snieglenčių sporto sostine“.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.