Zillertal, Austrija

Zillertal, Austrija

Zillertalio (Zillertal) slidinėjimo centras - pietvakarių Austrijoje, Tirolyje esanti žiemos sporto arena, apimanti keletą miestelių (Zell am Ziller, Mayrhofen, Finkenberg, Hipach, Tux ir daugelį nedidelių kalnų kaimelių).

Slidinėjimo trasos: 620 km trasų (78 km sudėtingų, 372 km vidutinio sudėtingumo, 170 km nesudėtingų). Slidinėjimo trasų aukštis svyruoja nuo 3250 m iki 630 m. Visi slidinėjimo centrai lengvai pasiekiami nemokamu autobusu.

Mayrhofeno kurortas žymiausias zillertal slėnyje. Sezono metu Mayrhofenas siūlo du pagrindinius slidinėjimo regionus: Ahorną (Ahorn) - pradedantiesiems slidininkams ir Penkeną (Penken) vidutinio lygio bei pažengusiems slidininkams.

Mayrhofenas – ideali vieta mokytis slidinėti, nes regione yra ne tik tam tinkamos trasos, puiki atmosfera, bet ir mokyklos bei slidinėjimo instruktoriai, galintys išdėstyti šios sporto šakos abėcėlę. Tačiau tiek pradedantieji, tiek patyrę slidininkai, tiek slidžių sporto meistrai neturėtų liūdėti, nes Mayrhofenas ir visas Zillertalio regionas siūlo trasas visiems profesionalumo lygiams.

Be kalnų slidinėjimo, Mayrhofene yra arena pačiūžų sporto ir kerlingo mėgėjams, vandens baseinas su kriokliais, kaskadomis, sūkuriais, sauna, soliariumu ir restoranu.
Mayrhofenas visame pasaulyje garsėja kerinčiais kalnų peizažais, užburiančia atmosfera, draugiškais ir svetingais kalnų kurorto gyventojais.  

Vienas iš Zillertalio traukos objektų - Hintertukso (Hintertux) ledynas, specialistų vertinimu, čia yra įdomiausios Alpėse ledyno trasos.  

Norintys susipažinti su visomis Zillertalio slidinėjimo regiono trasomis, turi paskirstyti atostogų laiką taip, kad suspėtų paslidinėti Fugeno, Kaltenbacho, Zell am Zillerio (Zillertal Arena), Mayrhofeno ir Tuxo trasomis.   

Skipass galioja : Zillertalarena, Mayrhofner, Ski & Glacierworld Zillertal 3000, Hochzillertal.

Skipass kainos nurodytos EUR vienam asm.

Skipass informacija

Sezonas Trukmė (d.) Suaugęs Jaunuolis Vaikas Pagyvenęs
2018/12/01 - 2019/04/20 6 257 205 116 257

Galerija

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.