Ischgl, Austrija

Ischgl, Austrija

Trasų skaičius / sudėtingumas                                            

Bendras skaičius 238 km:                                                  

- lengvų 39 km;

- vidutinio sudėtingumo 150 km;

- sudėtingų 34 km;

- freeride 15 km.

Žiemos sporto mėgejus traukia Išglas (Ischgl) – slidinėjimo tradicijas puoselėjantis kurortas, įsikūręs netoli sienos su Šveicarija. Šis kurortas garsėja ne tik puikiomis žiemos sporto sąlygomis, bet ir naujais aukštos klasės viešbučiais, restoranais, naktiniu gyvenimu, apres-ski barų gausa. Laisvalaikio centruose slidininkus po smagios dienos atsigaivinti kviečia baseinas ir sauna, teniso aikštelės, biliardas, kėgliai, kinas. Prabangios parduotuvės, kazino, naktiniai klubai, čiuožyklos, po atviru dangumi vykstantys gyvo garso koncertai, neapmokestintos prekių parduotuvių zona aukštai kalnuose yra tik maža dalis viso to, ką gauna čia atvykęs. Ne veltui sakoma: nori tobulų žiemos atostogų- važiuok į Išglą!

Išglo slidinėjimo arena, prasidedanti siaurame Paznauno (Paznaun) slėnyje, priklauso Silvretta slidinėjimo regionui. 

Slidininkus aptarnauja 2 gondolos, 5 kabinos, 23 sėdimi ir 11 lyninių keltuvų. Ilgiausia trasa - 11 km ilgio trasa Nr.11, besileidžianti į Išglą

Silvretta arenoje galioja bendras slidinėjimo abonementas, suteikiantis slidininkams galimybę čiuožti ne tik Išglo srities trasomis, bet ir aprėpti visas šio regiono trasas  (Ischgl, Galtur, Kappl, See, Samnaun), kurių bendras ilgis yra daugiau nei 350 km. 

Šeimoms su vaikais siūlome rinktis gyvenimą Galture (Galtuer), esantį 8 km į vakarus nuo Išglo. Tai idiliškas kalnų miestelis, garsėjantis ekologiškai švaria aplinka. Šiame miestelyje nėra tiek daug šurmulio, jis labiau tiks mėgstantiems ramų poilsį. Galture esančios slidinėjimo trasos nėra sudėtingos, taigi puikiai tinka šeimyniniam poilsiui.

Skipass kainos Silvretta arenos bendras slidinėjimo abonementas, (Ischgl, Galtur, Kappl, See, Samnaun), kurių bendras ilgis yra daugiau nei 350 km. 

Skipass kainos nurodytos EUR vienam asm.

Skipass informacija

Sezonas Trukmė (d.) Suaugęs Jaunuolis Vaikas Pagyvenęs
2020/12/24 - 2021/01/08 6 316 316 179 273
2021/01/16 - 2021/04/09 6 316 316 179 273

Galerija

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.