Flachau, Austrija

Flachau, Austrija

Flachau

(Flachau, Salzburgo žemė)
Trasų: 115 km
Trasos išsidėstę: 740 - 1980 m aukštyje.
Sudėtingumas: Lengvų 30 km / Vidutinių 81 km / Sudėtingų - 4 km
Keltuvų: 43

Regionas apima Flachau, Wagrain ir Alpendorf slidinėjimo kurortus, įsikūręs Zalcburgo žemės regione Ski Amade. Regionas puikiai tinkamas šeimų poilsiui. Slidinėjimo keltuvai puikios kokybės, o aptarnavimas aukščiausio lygio. Yra daugybė vietų išsinuomoti slidinėjimo įrangą, o slidinėjimo mokyklos pasiruošę išmokyti slidinėti. Regione rasite puikių betrasių, ir dar daugiau sutvarkytų ir išlygintų trasų.

ABSOLUT snow parkas

Per pastaruosius kelerius metus, Absolut sniego parkas tapo vienu didžiausių ir žinomiausių snowparkų visoje Europoje. Daugiau nei 100 skirtingų objektų viso parko teritorijoje, kasdien tvarkomų profesionalų komandos, kad užtikrint tobulas sąlygas visiems čiuožiantiems.

Parkas įsikūręs Flachauwinkl trasose, jos nesijungia keltuvais su Flachau, tad 6,5 km reiktų pavažiuoti skibusu. Snowparkas išsidėstęs 1,5 km ilgyje ir yra padalintas į 6 dalis, su išskirtinai daug įvairiausio dydžio ir sudėtingumo objektų. Nesvarbu, kokio lygio esi, nuo pradedančiųjų iki profesionalų, Absolut parke rasi viską ko širdis geidžia.

Kicker line - Tramplinų zona

5 vienas po kito išsidėstę tramplinai, garantuojantys maksimalų ore praleistą laiką. Čia vyksta Spring Battle Austrijos žymiausias snieglenčių sporto čempionatas.

Rail Yard - Turėklų zona

Čia rasite visus įsivaizduojamus turėklus ir strėles: s-rail, "bačką", "alkūnę", lenktą, dvigubai lenktą turėklus, tiesius turėklus ir daugybę kitų objektų... Formuotojų komandos išradingumas ir pastovus dalyvavimas kuriant parką ir įliejant jį į kalnų aplinką, reiškia kad nauji ir išskirtiniai objektai čia visuomet ras vietos.

Pradedančiųjų zona

Ideali vieta padirbėti pradedant ir gerinant įgūdžius, pasipraktikuoti naujus triukus ir pasiruošti didesniems dalykams. Zona prasideda parko pradžioje ir baigiasi ties Powder Shuttlebypass trasa.

Rail / Halfpipe line - Turėklų ir pusvamzdžio zona

Šį parko zona buvo įrengta su įvairiausiais turėklais, kurie įsilieja į 100 m ilgio pusvamzdį su 4 m aukščio sienomis. Mažasis pusvamzdis yra ideali vieta visiems norintiems pabandyti, lengvai paslidinėti ar pasiruošti Superpipe pusvamzdžiui.

Jib park - Strėlių parkas

Absolut parko apačioje, priešais "Chill House" visi freestyle fanatikai ras nerealią linksmybių zoną! 

SUPERPIPE

Absolut parko pažiba - prie Family Shuttle keltuvo įsikūręs "superpipe'as". Nuo praeitų metų, jis netgi aptarnaujamas atskiro keltuvo. Su įspūdingais 7 m aukščiais, superpipe'as atitinka visus X-games žaidynių ir olimpinių žaidynių reikalavimus. Daugybė slidinėjimo profesionalų ir Europos nacionalinių komandų, šį superpipe'ą vadina tobulu "tašku" treniruotis. Superpipe'as yra palaikomas tobulos formos, viso sezono metu.. jį prižiūri ne kas kitas, kaip John Melville, formavimo ekspertas iš Naujosios Zelandijos bei pagrindinis formuotojas didžiuosiuose snieglenčių sporto čempionatuose visame pasaulyje. 

[foto: by Markus Rohrbacher]

Galerija

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.