Didysis Izraelio Turas, Izraelis

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus su WIZZAIR.  Programa vykdoma kiekvieną savaitę: ketvirtadienis - ketvirtadienis ir yra galimybė pratęsti kelionę. Ekskursijos rusų kalba.Minimalus keliautojų skaičius 1 asm. Garantuotas išvykimas.

1 diena. Ketvirtadienis. Skrydis Vilnius–Tel Avivas. Atvykimas į Ben Guriono oro uostą.  Sutikimas, pervežimas į Netanijos kurortą.. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė. 

2 diena. Penktadienis. Tel Avivas - Jafa. 
Ryte galima išsimaudyti jūroje. Pusryčiai.  Apžvalginė ekskursija po Tel Avivą į ir  jo senamiestį Jafą. Tel Avive galima apsilankyti senajame rytietiškame Karnelo turguje, pasigrožėti miesto paplūdimiais ir promenada. Jafoje  aplankysite senąjį uostą, Andromedos akmenį, Šv. Petro bažnyčią, dailininkų kvartalą. Pasivaikščiojimas senosios Jafos gatvelėmis, menančiomis Aleksandra Didįjį, Ričerdą Liūtaširdį,  Napaleoną Bonopartą. Ekskursija į Deimantų biržą. Laisvas laikas poilsis ir  nakvynė viešbutyje Netanijoje.

3 diena. Šeštadienis.  Apžvalginė ekskursija po Jeruzalę - Betliejų
 

Ryte galima išsimaudyti jūroje. Pusryčiai. Vykstame į Jeruzalę. Ekskursija po Jeruzalę. Jeruzalės panorama nuo Alyvų kalno. Senamiestyje aplankankysime žydų ir krikščionių kvartalus. Karaliaus Dovydo kapavietę, Raudų siena. Praeiname Kryžiaus keliu ikiKristaus Kapo Bazilikos ir ją aplankome. 
Vykstame į Palestinos savivaldoje esantį Betliejaus miestą (35000 gyventojų).Aplankome Jėzaus Gimimo baziliką ir grotą. Apsilankome greta bazilikos  Šv.Kotrynos bažnyčioje. Šiandien tai Betliejaus Lotyniškų apeigų ir  kartalikų parapijos bažnyčia. Joje vyksta iškilmingos Šv. Kalėdų Mišios. Apsilankome Šv.Jeronimo,  Šv. Rašto vertėjo į Lotynų kalba, darbo ir palaidojimo grotoje. Nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

4 diena. Sekmadienis. Negyvoji jūra  ir Masados tvirtovė
 Pusryčiai.   Kelionė per Judėjos dykumą, krikščionybės gimimo lopšį, pakeliui sustojant. Stebime klajoklių berberų "namelius" ir jų gyvenimą, sustojame ties jūros lygio atžyma.Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje, poilsis gerai įrengtame paplūdimyje. Negyvoji jūra -  tyvuliuoja  420 m žemiau jūros lygio- žemiausiai esanti vieta žemėje, o  druskomis persotintas vanduo pasižymi nepaprastomis gydomosiomis ir kosmetinėmis savybėmis, su kuriomis susipažinsite ir galėsite nusipirkti kosmetikos priemonių.
MASADA - legendinė  karaliaus Erodo tvirtovė, kuri  mena žydų sukilimą  ir romėnų legionų apsiaustį bei šturmą.  Pasikėlimas keltuvu  už papildoma 20JAV $ mokestį.  Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

5 diena. Pirmadienis. Poilsio diena prie jūros. 
Pusryčiai. Galima  vykti į vieną iš ekskursijų (už papildomą mokestį). Laisvas laikas ir nakvynė viešbutyje Netanijoje`.

6 diena. Antradienis. Biblinėmis  Galilėjos vietomis.
Galilėja - šiaurinė Palestinos dalis, kalnų, derlingų slėnių, Jordano upės ir Tiberiados ežero (Galilėjos jūros) kraštas. Ekskursija po šventas vietas. Nazarete aplankome Marijos Apreiškimo baziliką, Šv. Mergelės šaltinį ir grotą, prie kurio archangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, Šventosios Šeimos grotą. Prie Galilėjos jūros aplankome vietas susijusias su Jėzaus gyvenimu ir stebuklais Tabchą - Duonos padauginimo bazilika , Kafarnaumą – Jėzaus gyvenimo ir veiklos vietos, Palaiminimų kalnas – Jėzaus Kalno pamokslo vieta, Jardenit - (prie Jordano upės) – Šv. Jono Krikštytojo ir Jėzaus krikšto vietos. Dabar tai krikšto ir jo atnaujinimo vieta. Nakvynė viešbutyje Netanijoje. 
 
7 diena. Trečiadienis. Viduržemio jūros pakrantės miestai. 
Pusryčiai. Vykstame iš Netanijos, grožėdamiesi Viduržemio jūros pakrantės vaizdais. Aplankome karaliaus Erodo miestą – Cezarėją. Apžiūrime romėnų laikų amfiteatrą, nuo II a. išlikusį vandentiekį – akveduką, ir XII-XIII a. kryžiuočių miesto-tvirtovės griuvėsius. 
Nuostabus vaizdas atsiveria į Haifos miestą, įlanką ir uostą nuo Karmelio kalno, kurio vardas susijęs su pranašu Eliju ir Karmelitų ordino veiklos pradžia. Aplankome Karmelitų bažnyčią ir vienuolyną, Stella Maris ir Elijo grotą
Haifa- trečias pagal dydį Izraelio miestas ir didžiausias uostas. Aplankome įspūdingąBahajų religijos centro kompleksą ir babidų sektos įkūrėjo Babo kapavietę, kurią supa  pasakiško grožio terasinio tipo tropinės augmenijos ir kaktusų parkas kaskadomis besileidžiantis  nuo kalno žemyn.. 
Vykstame į senovinį Akko miestą, buvusią Izraelyje kryžiuočių sostinę.  Galingos  tvirtovės liekanos  mena kryžiaus žygius. Aplankysime viduramžių laikų senamiestį, turgų ir  mečetę, pastatytą turkų sultono Al – Džazaro. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

8 diena. Ketvirtadienis. Pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis Tel Avivas - Vilnius.  

Pastabos: 

  • Galimas programos pratęsimas.  Galimas apgyvendinimas Netanijoje,  Jeruzalėje, Tel Avive. Papildomose ekskursijas (už papildomą 60JAV $ mokestį) 
  • Programos vykdymo  eiliškumas gali keistis.
  • Asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, gali būti  neįleidžiami į Izraelio Respublikos teritoriją.
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.