• Kelionės
 • »
 • Slidinejimas Paradiski - Les Chalets de Wengen 3***

Slidinejimas Paradiski - Les Chalets de Wengen 3***

Rezidencija
Prancūzija, Paradiski, La Plagne
+ Rašyti atsiliepimą (1)


Reitingas
459 €
918 €

Vieta: Rezidencija „Les Chalets de Wengen“ yra slidinėjimo kurorte La Plagne - Coches, 200 m iki kurorto centro, 150 m iki keltuvo.

Rezidencija: registratūra, holas, nemokamas internetas hole, bagažo saugykla, skalbykla.  Aktyvus poilsis: Nemokamas baseinas. Sauna ir garinė pirtis (už papildomą mokestį).

Apartamentai: Pilnai įrengta virtuvėlė su mikrobangų krosnele, indaplove, šaldytuvu ir kriaukle, telefonas, TV, vonios kambarys su dušu ir tualetu, įskaičiuota patalynė. Rankšluosčiai už papildomą mokestį (galima turėti savo).

Dviejų kambarių apartamentai 4 asm.: ~33 m2, svetainė su dvigule sofa-lova, miegamasis su dvigule lova, vonios kambarys, virtuvėlė.

Trijų kambarių apartamentai 6 asm.: ~55 m2, svetainė su dvigule sofa-lova, 1 miegamasis su dvigule lova, antras miegamasis su 2 atskiromis lovomis arba dviaukšte lova, vonios kambarys, virtuvėlė.

Keturių kambarių apartamentai 8 asm : ~80 m2, svetainė su dvigule sofa-lova, 2 miegamieji su dvigule lova, 1 miegamasis su dviem atskirom viengulėm lovom, 2 vonios kambariai, virtuvėlė.
 

Maitinimas: be maitinimo

Papildoma informacija: Atvykimas nuo 17:00 - 20:00 val; išvykimas iki 10:00 val; registratūra veikia: šeštadienį: 08:00 - 12:00 ir 16:00 - 20:00 val; sekmadienį-penktadienį: 08:00 - 11:00 val ir 17:00 - 20:00 val. Atsižvelkite į registratūros darbo valandas, ir prieš išvykstant išsiregistruokite iš viešbučio, kol registratūra dirba (pasiimkite depozitą, susimokėkite už paslaugas, grąžinkite raktus).
Atvykus mokama papildomai:
- turisto mokestis (privalomas, 2,46 EUR/ asmeniui (13+ metų)/ dienai;
- depozitas už apartamentą 250 EUR (privalomas, jei niekas nesugadinama, grąžinamas prieš išvykstant arba per dvi savaites);
- dengta automobilių stovėjimo aikštelė (49 EUR/ savaiatei/ už automobilį);
- apartamentų valymo mokestis (priklausomai nuo apartamentų dydžio nuo 36 iki 75 EUR). Apartamentus galima sutvarkyi patiems, tuomet valymo mokestis nemokamas

 • Miesto centras 200 m
 • Autobuso stotelė (Skibus) 100 m
 • Artimiausias keltuvas 150 m
 • Orouostas Geneve Airport 195 km
 • Baseinas
 • SPA paslaugos
 • Virtuvė
 • Skalbimo mašina
 • Susitikimų kambarys

Išvykimo data 2018-01-06

Grįžimo data 2018-01-13

Trukmė 7 naktys / 8 dienos

2 room apartment 4 peopleMaitinimo tipas: RO - Be maitinimo
Slidinėjimo bilietas įskaičiuotas
459 €
918 €

Užsakyti

Alternatyvūs pasiūlymai

Žemiau pateikiami alternatyvūs pasiūlymai kitomis datomis, ar panašaus tipo kambariuose.

Išvykimo data 2018-01-13

Grįžimo data 2018-01-20

Trukmė 7 naktys / 8 dienos

2 room apartment 4 peopleMaitinimo tipas: RO - Be maitinimo
Slidinėjimo bilietas įskaičiuotas
415 €
830 €

Užsakyti
4.5/5


Bendras įvertinimas
4.0
Vieta
5.0
Paslaugų kokybė
4.0
Kambariai
5.0
Švara

Komentarai
4.5
Edvard

Nuostabus
2016-01-29

Vieta, esant tinkamam orui, gera - tarp 2 slėnių, bet jei orai netinkami, galit likti „užrakinti“ savo gyvenvietėje su keliais keltuvais be galimybės nusikelti į LaPlagne, arba persikelti į Arc slėnį, jei turėsit papildomai įsigiję išplėstinį Ski pasą (rekomenduočiau, nes mes 2 dienas iš 6 į LaPlagne persikelti negalėjom dėl oro sąlygų ir uždaryti keltuvų). Paslaugų kokybė panaši į 2***, o ne 4*** (bet tai subjektyvu, kitiems gali tikti), gal Prancūzijoje tai normalu – „atsipalaiduokit“ :-). Kambariai – jei 2 gyvenat 4 vietų kambaryje, tada gerai. Turėjom svetainę/virtuvę ir miegamąjį, kiekviename po dvigulę lovą. Jei svetainėje išlankstai lovą, link balkono nepraeisi (kambario plotis kaip tik lygus lovos ilgiui ir prie sienos stovinčios komodos pločiui :-) - rezultate į lovą vienas laipios per kitą). Patiko TV įranga – mažiukas TV su priedeliu, bet pultas yra tik priedeliui, todėl norint įjungti/išjungti ar pagarsinti, reikia eiti prie TV :-). Apšvietimas valdomas ne perjungėjais, o jungikliais, todėl einant miegoti, išjungi šviesą ir eini tamsoje link lovos. Vonios kambario apšvietimui jungiklis viduje, t.y. eini tamsoje, apgraibom atidarai durys, užeini į vidų ir apgraibom randi jungiklį :-). Bendrai, dažnai atrodė, kad šalis gavo civilizacijos pasiekimus, bet trūksta logikos jais naudotis :-). Personalas paslaugus. Nemokamas internetas recepcijoje – vakarais galėsit draugiškai su visais viešbučio internautais dalintis „greitą“ prancūzišką internetą. Jei planuojat pirkti produktus, yra vienintelis superprabangus SPAR‘iukas gyvenvietėje, bet galima nemokamu autobusu pavažiuoti apie 10min iki pigesnio Monchavin‘o. Visa tai buvo smulkmenos ir mes buvom atvykę aktyviai ilsėtis, todėl bendras įspūdis nuo poilsio buvo teigiamas, tuo labiau kad daug ką numatėm ir pasiruošėm :-). Linkiu sėkmės.Pridėti
 • Vieta
 • Paslaugų kokybė
 • Kambariai
 • Švara
 • Vardas
 • El.paštas
 • Komentaras

   

Įveskite tekstą iš paveikslėlio
Adresas: Prancūzija, Paradiski, La Plagne,

Jūsų paieška

Savo transportu

Visi regionai

2018.01.06 - 2018.01.13

2 suaugę


Grįžti į paiešką


Vieta, esant tinkamam orui, gera - tarp 2 slėnių, bet jei orai netinkami, galit likti „užrakinti“ savo gyvenvietėje su keliais keltuvais be galimybės nusikelti į LaPlagne, arba persikelti į Arc slėnį, jei turėsit papildomai įsigiję išplėstinį Ski pasą (rekomenduočiau, nes mes 2 dienas iš 6 į LaPlagne persikelti negalėjom dėl oro sąlygų ir uždaryti keltuvų). Paslaugų kokybė panaši į 2***, o ne 4*** (bet tai subjektyvu, kitiems gali tikti), gal Prancūzijoje tai normalu – „atsipalaiduokit“ :-). Kambariai – jei 2 gyvenat 4 vietų kambaryje, tada gerai. Turėjom svetainę/virtuvę ir miegamąjį, kiekviename po dvigulę lovą. Jei svetainėje išlankstai lovą, link balkono nepraeisi (kambario plotis kaip tik lygus lovos ilgiui ir prie sienos stovinčios komodos pločiui :-) - rezultate į lovą vienas laipios per kitą). Patiko TV įranga – mažiukas TV su priedeliu, bet pultas yra tik priedeliui, todėl norint įjungti/išjungti ar pagarsinti, reikia eiti prie TV :-). Apšvietimas valdomas ne perjungėjais, o jungikliais, todėl einant miegoti, išjungi šviesą ir eini tamsoje link lovos. Vonios kambario apšvietimui jungiklis viduje, t.y. eini tamsoje, apgraibom atidarai durys, užeini į vidų ir apgraibom randi jungiklį :-). Bendrai, dažnai atrodė, kad šalis gavo civilizacijos pasiekimus, bet trūksta logikos jais naudotis :-). Personalas paslaugus. Nemokamas internetas recepcijoje – vakarais galėsit draugiškai su visais viešbučio internautais dalintis „greitą“ prancūzišką internetą. Jei planuojat pirkti produktus, yra vienintelis superprabangus SPAR‘iukas gyvenvietėje, bet galima nemokamu autobusu pavažiuoti apie 10min iki pigesnio Monchavin‘o. Visa tai buvo smulkmenos ir mes buvom atvykę aktyviai ilsėtis, todėl bendras įspūdis nuo poilsio buvo teigiamas, tuo labiau kad daug ką numatėm ir pasiruošėm :-). Linkiu sėkmės.
Edvard


Reikia pagalbos?

Konsultacijos ir pagalba telefonu

+370 685 12107 +370 699 32297 +370 685 17018


Mes rekomenduojame

Slidinejimas Saalbach-Hinterglemm - Residenz Bergland
Austrija, Saalbach-Hinterglemm, Hinterglemm
459 € Asmeniui
Slidinejimas Saalbach-Hinterglemm - Appartementhaus Sonnwies
Austrija, Saalbach-Hinterglemm, Hinterglemm
459 € Asmeniui
Slidinejimas Zell am See - Hotel Seehof
Austrija, Zell am See, Zell am See
459 € Asmeniui

Sekti naujienas
Kontaktai
+370 685 12107 +370 699 32297 +370 685 17018© 2016 | Visos teisės saugomos