Blogas

SAVAITĖS FILMAS: This is Home
SAVAITĖS FILMAS: This is Home

Dar vienas įkvepiantis slidinėjimo filmas pasakojantis, kas snieglentininkams yra "namai"... The Faction Collective komanda, grįžta į savo gimtus namus visame pasaulyje, parodydami kur užaugo, kur pradėjo čiuožti, kur buvo įkvėpti siekti daugiau. 

SAVAITĖS FILMAS: As The Crow Flies
SAVAITĖS FILMAS: As The Crow Flies

Tiems, kas domisi snieglenčių sportu ir dar nematė, o galbūt nori pamatyti dar kartą - nuostabiai nufilmuotas snowboardinimo filmas "As the Crow Flies" !
32 minutės profesionalių snieglentininkų - Gigi Rüf , Elias Elhardt, Kazu Kokubo ir Toni Kerkela - kelionėje aplink pasaulį, vedančioje geresnio gyvenimo keliais, ieškant geriausio sniego ir grubiai netobulų šlaitų!

Čiuožta: Italijoje, Japonijoje, Švedijoje ir Aliaskoje!

Keliautojų užrašai: Atostogos saulėtoje Maljorkoje
Keliautojų užrašai: Atostogos saulėtoje Maljorkoje

Saulėta Ispanijos sala Viduržemio jūroje, su žydromis pakrantėmis, baltu smėliu ir kerinčiomis uolomis! Palmės, ispaniškas gyvenimo ritmas ir gardūs patiekalai! Atostogos, kurios patiks daugumai, norinčių pailsėti nuo skubėjimo! Plačiau apie mano atostogas Maljorkoje! 

Keliautojų užrašai: Prancūzijos Rivjera - kelionė į Nicą
Keliautojų užrašai: Prancūzijos Rivjera - kelionė į Nicą

Žydroji Prancūzijos pakrantė – vieta, į kurią gali grįžti šimtus kartų ir vis tiek surasi kažką naujo ir nematyto! Vieta, kur saulė apšviečia žavingus Viduržemio jūros pakrantės miestus, o atostogų laikas sustoja! Vieta, kur gali patirti ir išbandyti kone viską, ko norisi per atostogas Prancūzijoje! Visoje pakrantėje yra išsidėstę daugybė miestų ir miestelių – paslaptingų, užburiančių ir traukiančių sugrįžti! Šį kartą - plačiau, apie Nicą!

10 patarimų, kaip išlaikyti sportinę formą
10 patarimų, kaip išlaikyti sportinę formą "Viskas įskaičiuota" kurortuose

Atsipalaiduokit. Juk iš tiesų - jūs atostogaujate! Štai keletas būdų, kaip jaustis puikiai ir neprarasti sportinės formos, net būnant "Viskas įskaičiuota" kurortuose!

Vasaros atostogos kalnuose: Dolomitinės Alpės Italijoje
Vasaros atostogos kalnuose: Dolomitinės Alpės Italijoje

Slidinėdami žiemą ir grožėdamiesi kalnų kurortų išskirtiniu kraštovaizdžiu, karts nuo karto pagalvojame, kad būtų išties verta aplankyti kalnų kurortus ir vasaros metu… Kai dangumi ritinėjasi saulė, pievose žydi gėlės ir ganosi karvytės, o mindami dviračiais ar eidami kalnų takais supranti, kas yra tikra ramybė! Šios savaitės įrašas apie atostogas Italijos kalnuose, ką ten galima nuveikti ir kaip atrodo atostogos kalnuose vasarą? 

Kruizai – kodėl verta rinktis atostogas ant vandens?
Kruizai – kodėl verta rinktis atostogas ant vandens?

Dažnai girdžiu: "Kruizinės kelionės tik pensininkams, kai pasensiu, tada ir keliausiu kruiziniais laivais". Galiu jums smarkiai paprieštarauti! Kruizinės kelionės yra skirtos visiems, norintiems pažinti, pailsėti ir atrasti, kažką naujo ir nepatirto! Kruizai yra visiems - nuo šeimų su vaikais, jaunimo kompanijų, porų, draugų iki senjorų! Tai plaukiojantys miestai su viskuo, ko reikia nepamirštamoms atostogoms! Plačiau apie keliones su MSC kruizais.

Odė atostogoms!
Odė atostogoms!

Saulei kasdien džiuginant vis labiau, prisimename vasarą ir šiltas, saulėtas atostogas. Prie jūros, kaime, keliaujant svečiose šalyse ar Lietuvoje prie ežerų, pievose, įmantriose vilose arba paprastose pavėsinėse atsiskyrus nuo pasaulio. Štai, odė atostogoms!  .. 

PATARIMAI: Rocker, Camber ir Flat slidės bei snieglentės – kaip išsirinkti?
PATARIMAI: Rocker, Camber ir Flat slidės bei snieglentės – kaip išsirinkti?

Per daugybę metų, kai išpopuliarėjo slidinėjimas ir snieglenčių sportas, į pasaulį kasmet “išleidžiamas” koks nors inventoriaus pagerinimas, patobulinimas, naujos technologijos, naujos medžiagos ir visokie įvairūs pribumbasai. Ir tikriausiai visi besidomintys ar netgi norintys įsigyti naują inventorių, visgi prieina prie to klausimo, kokio tipo slidžių ar snieglentės man reikėtų? Atsižvelgiant į čiuožimo pomėgius ir pobūdį, atsižvelgiant į patirtį ir reljefą, šis mūsų draugų iš evo.com paruoštas išsamus straipsnis, padės išsirinkti visiems, norintiems rasti tinkamiausią variantą.

Kameros gyvai, tiesiai iš kalnų kurortų
Kameros gyvai, tiesiai iš kalnų kurortų

Artėja slidinėjimo atostogos, tad visiems svarstantiems, "Kaip ten su sniegu?" kuriame šį BLOG'o įrašą!
Jūsų patogumui, į vieną vietą sukelsime nuorodas iš slidinėjimo kurortų, tiesioginės transliacijos per webcam'us. [2017.11.20]

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Užsiprenumeruodamas (-a) sutinku su privatumo politika.